Pokud máte zájem o některé z našich oblečků, k dispozici je vám Katalog (neustále se upravuje). Nechce-li se vám čekat na zhotovení oblečků na zakázku, většinou najdete oblečky ke koupi tady.

Jenny

28. října 2006 v 2:34 |  Moje panenky - My Dolls
Jenny byla také princezna od Vietnamců, je trošku odflinknutá - má hrozně volné nohy, takže drží pohromadě jen díky těsným sukním. Myslím, že z ní udělám permanentní modelku v historických šatech (až na ni nějaké udělám, Napoleonské okupuje Steffi) a vystavím si ji někde za vitrínou. Můj fotoaparát ji bohužel nemá moc v lásce, takže z ní není moc vidět :( Hmm, aktualizace: postupem času byla poslána na přemalbu, která se moc nezdařila a navíc nějak přišla ke zlomenému pasu... je slepená náplastí a napasovaná do šatů vánoční víly. V současnosti se její hlava toulá kdesi u Denisy na novou přemalbu (tu původní neměla na svědomí Deny).
Jenny was also a princess from Vietnamese shop, she is a bit shoddy - her legs have too much space to move, so she is held together only by narrow skirts. I think I am going to use her as a permanent model in historical dress (when I make some, the Napoleon one is on Steffi) and place her somewhere on the shelf. Unfortunately, my camera doesn't like her very much so you can't see much of her :( Hmm, update: in time she was sent to recolour, which wasn't very successful and more - she somehow happened to break her waist... it is fastened with plaster and stuffed into Christmas fairy's dress. At present her head is wandering somewhere at Denisa for a new recolour (the former one wasn't made by Deny).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Locations of Site Visitors