Pokud máte zájem o některé z našich oblečků, k dispozici je vám Katalog (neustále se upravuje). Nechce-li se vám čekat na zhotovení oblečků na zakázku, většinou najdete oblečky ke koupi tady.

Novinky - říjen 2006

28. října 2006 v 4:33 |  Novinky - News
začátek října
znovu jsem objevila chuť něco tvořit na panenky

polovina října
přes Eričiny stránky jsem objevila diskuzi na Dámě a připojila se, z příspěvků jsem se dozvěděla o srazíku, který děvčata pořádají

21. října
srazík v Praze, naprosto super, vyměněny nápady, látky, absorbovány udivené pohledy číšníků a nadšení zahraničních hostů restaurace, cestou domů zakoupeny dvě nové panenky - Kayla z kolekce Fashion Fever a Chelsea z kolekce My Scene

24. října
zrozen nápad udělat kolekci šatiček jedné malé holčině k Vánocům (tedy, ona už ze mě jedny hotové vydyndala, ale stejně je dostane až k Vánocům), mamina začíná pracovat na historicky prvním převlasování (zkoušeno na levné panence od Vietnamců)

27. října
mamina přinesla z bazaru dvě panenky, velmi levné (28 Kč jedna), jedna z nich je dokonce originál Barbie od Mattela, nějaké dítko ji sestříhalo dost nakrátko, sestřih upraven a panenka je připravena dobývat svět coby rocková hvězda (až bude mít v čem, samozřejmě)

28. října
založen tento blog a zřejmě se nepůjde spát, dokud sem nenacpu to, co sem nacpat chci

31. října
dneska přišla mamka z práce a tvářila se tajuplně. Já jsem měla ještě hodinu, a tak jsem přes hlavu své studentky po očku mamku sledovala a přemýšlela, co že se stalo tak úžasného (neboť špatně potlačovaný výraz radosti byl zjevný), takže chudák studentka má teď asi trochu nejasno v podmínkových větách. Mamka mi řekla, že si můžu vybrat, buď to, co přinesla, dostanu k narozeninám (které mám, jak už jsem psala, 6. prosince), nebo hned a k narozeninám už nic nebude. Hádejte, co jsem si vybrala? Samozřejmě hneeeeeeeeed! Naklusala jsem k jejímu batohu a mamina vytáhla Barbie černošku. Tedy, ona se jmenuje Christie (asi ji budu muset přejmenovat, už jednu Christie mám, plážovku). Má u sebe nádherného dalmatina (zatím je bílý, jsou u něj samolepky a já si ho mám sama ozdobit flekama, no to teda, tohle mi svěřit...). Prostě... celé je to úžasné a vůbec, jdu lepit ty samolepky :D Jo a mimochodem, všechno nejlepší k narozeninám :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Locations of Site Visitors