Pokud máte zájem o některé z našich oblečků, k dispozici je vám Katalog (neustále se upravuje). Nechce-li se vám čekat na zhotovení oblečků na zakázku, většinou najdete oblečky ke koupi tady.

Dolores

12. listopadu 2006 v 12:49 |  Moje panenky - My Dolls

Přemýšlely jsme, na které panence bychom zkusily převlasení, protože jsme se to už dlouho chtěly naučit. Podle internetu jsme se do toho pořád nechtěly pustit, ale když jsme viděly na srazíku Denisu v akci, šly jsme do toho také. No ale přece "nezničíme" panenku za tři nebo čtyři stovky, ne? Tak jsme koupily u Vietnamců tuhle obyčejnou za 39 korun. Původně měla tmavě hnědé vlasy a znáte systém ovlasení těchto panenek - vlasy kolem hlavy a uprostřed obrovská pleš. Na této fotce bohužel nejsou vlasy moc vidět, ale pro představu snad stačí. Použily jsme karnevalovou hippie paruku, zakoupenou v hračkářství.
Panenka se původně samozřejmě nejmenovala Dolores, vlastně myslím, že neměla vůbec žádné jméno, ale jelikož jsme ji poprvé (a zatím naposled) použily pro model na karneval v Riu, pojmenovaly jsme ji trošku exoticky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Locations of Site Visitors