Pokud máte zájem o některé z našich oblečků, k dispozici je vám Katalog (neustále se upravuje). Nechce-li se vám čekat na zhotovení oblečků na zakázku, většinou najdete oblečky ke koupi tady.

Novinky - listopad 2006

6. listopadu 2006 v 15:08 |  Novinky - News
3. listopadu
cestou z jazykovky jsem neodolala a stavila se v hračkářství, kde mi před nějakou dobou slibovali nové zboží, jen tak mrknout, nic kupovat, samozřejmě... samozřejmě jsem koupila novou panenku, Barbie z řady Fashion Fever s téměř vážným obličejem, má jen takový lehký úsměv (žádné vyzubení, huráááá). Vlasy poněkud zplácané tužidlem a melíry nerovně zastřižené, o to se postarala voda a nůžky, mamina neodolala a zkusila jí vlasy trochu nakulmovat, protože po umytí nevypadaly o moc vábněji než původně... Barbie má teď trošku háro, ale docela jí sluší :D

11. listopadu
víkendový nákup v Tescu se neobešel bez koupi další panenky, kterou jsme opravdu nutně potřebovaly (jako každou, že). Je z edice Fashion Fever, prodává se s leskem na rty pro malé holčičky, vypadá jako mulatka a na krabici kromě jména Barbie žádné jiné nebylo. Přece nebudu mít každou druhou panenku Barbie, tak jsem jí dala jméno Mabel a v současnosti vyčkává, až pro ni budou ušité svatební šaty :)

při odpolední návštěvě naší známé - staré paní, která se hodně zabývala malováním - jsme si vyzvedly dvě přemalované hlavičky (nabídla se, že to zkusí) a myslím, že se jí povedly. Jedna z nich je vidět u historických šatů, další čeká na jiné historické šaty.

16. listopadu
Ano ano, přibyla nová panenka. Původně jsme sháněly ještě jednu plážovou, kvůli břišním tanečnicím, ale tam, kde jsme je obvykle kupovaly, teď nějak moc nedbají o zboží, takže nebyla. Mamka se zeptala toho hodného pána, co jí pro mě objednal černošku a prohrabali tam poličky, no, mamině se zalíbila panenka z řady FF, a tak se rozhodla ji koupit. Doma mi to navrhla, co kdyby místo plážovky koupila tuhle, já řekla "proč ne" a bylo vyřešeno. Má oblečení navržené Hilary Duff, takže jsem ji pojmenovala Hilary.

21. listopadu
Konečně přibylo děťátko originál od Mattela. Rozhodovala jsem se mezi tmavším a světlejším typem a zvolila tmavší, protože jsem vždycky preferovala tmavší typy panenek, tak konečně mám k nim dítko. Podzimní procházku už nestihnu, protože mám naplánováno moc věcí do Vánoc, ale třeba bude nějaká jarní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Locations of Site Visitors