Pokud máte zájem o některé z našich oblečků, k dispozici je vám Katalog (neustále se upravuje). Nechce-li se vám čekat na zhotovení oblečků na zakázku, většinou najdete oblečky ke koupi tady.

Novinky - prosinec 2006

17. prosince 2006 v 14:15 |  Novinky - News
11. prosince
mamka opět lovila, tentokrát u Vietnamců, a koupila vcelku levně velmi bledou zrzavou panenku. Docela jsem se pobavila, jak v Číně napodobují design krabiček Fashion Fewer, dokonce jejich panenky mají i víc vlasů, než mívaly, jen by se měli ještě naučit jim připevňovat vlásky po celé hlavě, aby v účesech nevykukovaly plešky :D


14. prosince
no a teď jsem zase já lovila, zcela neúmyslně. Zapomněla jsem si doma pití a po hodině angličtiny ve školce jsem se cítila jak vyprahlá poušť, navíc mi ujel autobus, takže jsem využila dalších 20 minut k dobru a šla si do Delvity koupit nějakou minerálku. A narazila jsem tam na panenku Bardis za 99,-. Zaujalo mě, že měla hodně vlasů, hodně dlouhé a pěkné melírky, plus nějaké doplňky a hezké černé kozačky. Tak jsem ji koupila.


16. prosince
vypravte se do Prahy pracovně a přijedete s batohem plným panenek... to, co jsem potřebovala, jsem samozřejmě koupila, ale pak jsme s maminou šly do Kotvy mrknout na hračky (nejen prací živ je člověk, že) a cestou jsme šly kolem obchodu s oděvy, kde měli za výlohou zajímavé Barbie. Vypadaly jak FF, ale nebyly. Byla to kolekce The United Colors of Benneton a byly čtyři typy - Němka, Švýcarka, Italka a Ruska. Váhala jsem mezi blonďatou Švýcarkou a tmavovlasou Italkou, nakonec po dohodě s maminou vyhrála Italka. A aby Itálie nebylo dost, v Kotvě jsme narazily na sběratelskou renesanční princeznu z Itálie, kterou jsem si tajně přála mít a nikde nebyla k sehnání (alespoň ne tam, kde jsem měla možnost shánět). Takže jsem se stala blaženou majitelkou své první sběratelské panenky.

24. prosince
a jaké by to byly Vánoce bez panenky pod stromečkem (jojo, byly doby, kdy jsem tam musela mít puzzle, inu, vkus se mění :D). Pod větví odpočívala hnědovláska z kolekce Beach fun (panenky v plážových oblečkách a s plochýma nohama). Její vlasy mají zvláštní kovový nádech, musím přemýšlet, co na ni ušiju, k čemu se bude hodit nejlépe (možná nějaké historické, hmmmm, uvidíme).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janina Janina | Web | 25. ledna 2007 v 9:21 | Reagovat

tu chci

2 tatokalan tatokalan | 26. ledna 2007 v 13:29 | Reagovat

no, stála 1199,- v Praze v Kotvě, třeba ji doobjednali, měli jen jednu, protože je sběratelská

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Locations of Site Visitors