Pokud máte zájem o některé z našich oblečků, k dispozici je vám Katalog (neustále se upravuje). Nechce-li se vám čekat na zhotovení oblečků na zakázku, většinou najdete oblečky ke koupi tady.

Říjen 2006, Karneval v Riu - October 2006, Rio Carnival

13. prosince 2006 v 10:04 |  Téma měsíce - The Topic of the Month
Holky z našeho barbušího spolku tvoří téma měsíce už od června, původně to bylo mezi Erikou, Martou a Tamčou, postupně se přidávala další a další děvčata, jak kdo stíhal nebo se mu chtělo. Do Ria jsem se zapojila také, i když trochu pozdě. Použitá panenka je mix levné panenky od Vietnamců (za 39,- Kč) - hlava - a mořské víly z bazaru (za 28,- Kč) - tělo. Navíc je převlasená mojí mamkou, tuším, že to byl druhý pokus o převlasení. Bohužel ty vlasy jsou dost tuhé a nedají se moc tvarovat. Oblečení je šité z látky, kterou jsme dostaly od jedné paní prodavačky ve švadlence, už takhle lesklá byla. No a pak barevné peří a čelenka od jedné panenčí princezny, také od Vietnamců.

Girls from our doll community have been making the topic of the month since June, originally it was among Erika, Marta and Tamara, but next girls started to make it when they had time or mood. I decided to make Rio, too, although a bit later. The doll I used is a mixture of cheap doll from Vietnamese shop (39,- Kč) - the head - and a mermaid from second hand shop (28,- Kč) - the body. In addition the hair is maid by my mum, I guess it was the second attempt at re-rooting hair. Unfortunately, this hair is rather stiff and isn't very good for shaping. The clothes are made of the material we got from a shop assistant in fancy goods shop, and the glance is original. Well, and it is finished with colour feathers and tiara of a princess doll, also from Vietnamese shop.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ivana Ivana | E-mail | Web | 30. prosince 2006 v 18:51 | Reagovat

Ahojky,

máš super tanečnici, Erika, Marta a Tamča také, tak jsem se na ně vrhla také, a protože mě téma sedlo jako žádné jiné, mám dokonce 4 kousky, posílám odkaz i na své stránky http://www.foto-ivanafilipova.ic.cz/barbie1.html

2 Janina Janina | Web | 25. ledna 2007 v 9:33 | Reagovat

hezká

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Locations of Site Visitors