Pokud máte zájem o některé z našich oblečků, k dispozici je vám Katalog (neustále se upravuje). Nechce-li se vám čekat na zhotovení oblečků na zakázku, většinou najdete oblečky ke koupi tady.

Únor 2007

Barbara

14. února 2007 v 11:02 Moje panenky - My Dolls
Tuto panenku už mám celkem dlouho, koupila jsem ji začátkem listopadu, když jsem měla "rande" s mamkou ve městě a cestou z odpoledního kurzu v jazykovce jsem procházela kolem hračkářství. No, nekoukněte dovnitř, že. Měli tam asi tři typy Fashion Fever za celkem příznivé ceny a tahle mě nějak oslovila. Většina blonďatých Barbie jsou takové ty typické vyzubené blondýnky s modrýma očima a růžovou rtěnkou, ze kterých, s prominutím a tímto se omlouvám i všem blondýnkám, blbost přímo teče. Tahle je skoro vážná a já jí neodolala. Její portrét mi leží v počítači už také dlouho, stejně jako modýlek, který jsem na ni ušila (business kostýmek - už ho nemám), jenže já se nějak nemůžu dokopat ke včasným aktualizacím.

Business kostýmek - Business Suit

14. února 2007 v 10:56 Kostýmky - Suits
Tento kostýmek jsem měla dlouho nastříhaný, plánovala jsem ho do Vánoční kolekce pro malou slečnu, ale po nastříhání ze mě nějak nadšení vyprchalo, ani nevím proč. Válel se mi tu na scanneru, prášilo se do něj, až mě najednou jednoho dne popadla chuť na šití (pořád raději háčkuji) a já se do něj dala. Vztekala jsem se u toho notně, látka se různě tahala (je to úplet), několikrát jsem měla pocit, že to prostě panence nemůže sednout a že to nejspíš poletí do odpaďáku. Výsledek mě vcelku příjemně překvapil, i když jsem na bolerku musela udělat nějaké úpravy (větší záložka apod.). A slečna ho samozřejmě dostala včas :)

This suit was cut and ready for a long time, I was planning it for the Christmas collection for a little girl but after cutting the pieces I somehow lost my enthusiasm, God knows, why. The pieces were all over my scanner cathing dust, when suddenly one day I wanted to sew (still I prefer crochetting) and I started working on it. It tried my patience a lot, the material was stretchy and several times I had the feeling that it wouldn't fit the doll at all and it will end up in the trashbin. After all, I was quite nicely surprised by the result, even though I had to make some adjustments on the jacket. And the girl got it in time :)

Podzimní outfit podruhé

14. února 2007 v 10:43 Komplety - Complete Outfits
"Čudlíkový" svetr jistě poznáte, už se tu jednou objevil. Co mě vedlo k přefocení tohoto modelu bylo, že Betty se v něm trochu ztrácela, není to originál Mattelka, je od Vietnamců a je dost droboučká. Když jsem si pořídila My Scene Westley a zkusila na ni tenhle svetr obléknout, přišlo mi, že se na ni vyloženě hodí. Navíc Westley je podzimní typ. Zkombinovala jsem ho s ušitými kalhotami, které se tu objevily, tuším, v letní galerii. Není to tedy nový model, ale jen kombinace dvou starších.

Novinky - únor 2007

1. února 2007 v 16:42 Novinky - News
1. února
Jelikož má mamka v neděli svátek a já si s hrůzou uvědomila, že pro ni nemám dárek, nenápadně jsem se jí před pár dny zeptala, cože by to jako mělo být... Už mě ani nepřekvapilo, že řekla panenka, protože mě vážně hodně podporuje :D
Tak jsem dneska využila chviličky před první hodinou v jazykovce a zaskočila do protějšího hračkářství, kde jsem po chvilce vybírání, váhání a porovnávání koupila v pořadí druhou sběratelskou panenku v naší domácnosti, a sice February - Amethyst z edice The Birthstones. Co na tom, že mamka by podle svého narození měla mít smaragd (ten neměli), svátek má v únoru, tak dostane únor ;)
Samozřejmě jsem to doma nevydržela a dárek jí dala předem, radost byla převeliká, panenka je zatím vystavená na skřínce v původním oblečení, abychom se na ni chvíli mohly vynadívat.
Locations of Site Visitors