Pokud máte zájem o některé z našich oblečků, k dispozici je vám Katalog (neustále se upravuje). Nechce-li se vám čekat na zhotovení oblečků na zakázku, většinou najdete oblečky ke koupi tady.

Novinky - duben 2007

18. dubna 2007 v 8:25 |  Novinky - News
Nejnovější (a pro mě bohužel velmi častou) novinkou je, že nemám skoro na nic čas. Pokusím se teď polepšit a alespoň zaktualizovat tento blog o fotky, které mi leží dost dlouho na disku. Co se týče nových panenek, teď už brzdíme, jednak jsme koncem loňského roku s mamkou kupovaly byt, druhak se letos Mattel nijak moc nevytáhl a nové série panenek se nám nelíbí. Koupila jsem jen jednu, plážovou Teresu s plochýma nohama, spíš kvůli novému tělu, aby člověk viděl ten rozdíl a měl ve sbírce jednu s novým typem těla a hlavy.
Ovšem nějaká naděje na přírůstek je - zuřivě sháním Cinco de Mayo (Mexičanka, 5. května slaví Mexičané svátek, kdy si připomínají svou svobodu) ze série Dolls of the World, Erika slíbila, že se podívá na ebay, takže v budoucnu doufám, že bude moje (panenka, ne Erika :D). Až ji budu mít doma, určitě se tu pochlubím.
K dalším novinkám patří již druhý srazík panenkářských nadšenkyň (a nadšenců, neboť se dostavil jeden člen mužské populace, ovšem spíš ze studijních důvodů - ne, nestuduje psychologii, takže nezkoumal nás, ale panenky), který se - jak jinak - opět skvěle vydařil. Srazík se konal 17.4.2007 v pražské restauraci Ferdinanda, kde už nás znají a nevyhazují. Měli jsme dokonce i salónek, takže kramaření s látkami a výstavě panenek nic nebránilo.

20. dubna 2007
hua hua hua! Mám Cinco de Mayo, a to z naprosto nečekaného zdroje! Mamka byla v Praze v Kotvě, reklamovat mi batoh, a ze zvyku nakoukla do hraček, a měli ji tam. Takže dušička má pokoj a má vytouženou panenku :D Tímto máme tři sběratelské. Ještě bych ráda sehnala nějakou Indiánku, ale to opravdu bude muset jít přes ebay, jelikož jsou všude dávno vyprodané, poněkud staršího data.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dáša Lazarovová Dáša Lazarovová | E-mail | 14. srpna 2007 v 11:06 | Reagovat

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=7023396........tady je jedna Indiánka, třeba se vám zalíbí :))

2 tatokalan tatokalan | 17. srpna 2007 v 17:57 | Reagovat

děkuji za odkaz, tuhle ale dost nesnáším, vůbec nevypadá indiánsky a ty šusťákové šaty tvoří vrchol toho, jak Mattel dokáže zkazit oblečení :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Locations of Site Visitors