Pokud máte zájem o některé z našich oblečků, k dispozici je vám Katalog (neustále se upravuje). Nechce-li se vám čekat na zhotovení oblečků na zakázku, většinou najdete oblečky ke koupi tady.

Srpen 2007

Novinky - červenec/srpen 2007

30. srpna 2007 v 9:14 Novinky - News
Prázdninové novinky moc bohaté nejsou. Předně teď prakticky na barbuchy netvořím, jsem jim maličko nevěrná - vrhla jsem se na vyšívání, našly jsme s mamkou některé moje "pomníčky", tak jsem je dodělávala (kupodivu jsem k tomu ještě i po letech našla připravené bavlnky).
Téměř celý červenec jsem strávila mimo republiku, u přítele, který sice ruční práce docela uznává, ale barbuchy jsou na něj občas maličko silné kafe, takže jsem si k němu radši vzala háčkování modulů na polštářky :) A stejně jsme většinu času věnovali horské turistice, takže nebyl moc čas.


Mamka měla a ještě pořád má nějaké zdravotní problémy, strávila 10 dní v nemocnici, takže ani nebyla nálada a čas na tvoření.
V jazykovce jsme připravovali intenzivní týdenní kurz, kterého jsem se účastnila jako jeden ze tří lektorů, takže 14 dní zase minimum času.
Na Dámu k holkám teď vlastně nechodím, asi si myslí, že jsem někde v tom Rumunsku zůstala :D Jenže znáte to - nic nového, tak není moc o čem povídat. Těším se a zároveň děsím, jestli bude zase na podzim nějaký srazík, tak nebudu mít co ukazovat...

Ale aspoň jedna pozitivní zpráva - ve Vlnapu konečně dostali malinovou Glorii, takže jsem ji hned objednala a snad konečně budu moci dodělat to torzo francouzských dvorských šatů, které tu na mě vyčítavě kouká ze skříňky (chudák panenka má celou tu dobu natočenou loknu na natáčce, ta bude vypadat...).
Locations of Site Visitors