Pokud máte zájem o některé z našich oblečků, k dispozici je vám Katalog (neustále se upravuje). Nechce-li se vám čekat na zhotovení oblečků na zakázku, většinou najdete oblečky ke koupi tady.

Říjen 2007

Novinky - podzim 2007

15. října 2007 v 13:08 Novinky - News
Ono ani nevím, jestli má cenu psát novinky, když nic nového není - pořád hodně práce, mamce už je sice líp, ale já přecházené nachlazení završila bronchitidou, takže zase nic moc.
Nové panenky zatím neplánujeme, myslím, že jich snad máme dost :)
Spousta změn v soukromém životě.
Krabice se zásilkou z Vlnapu je ještě pořád nevybalená :(
Poslední dobou jsme se s mamkou vrhly na kumihimo (japonská technika splétání šňůrek), přemýšlím, jak by se dalo využít v obasti barbuch. Zatím vyrábíme přívěšky na klíče z bužírek a vánoční ozdobičky z perlovek, asi budu muset vytvořit další blog o našich ostatních ručních výtvorech, sem k barbuchám se mi to nechce cpát :)
Na své věrné čtenáře nezapomínám, pořád přemýšlím, co ještě vytvořím, až budu mít čas, na ty historické šaty fakt jednou dojde, jen čekám na ten správný impulz.
Jo, taky jsem začala (z nutnosti) nosit brýle a těžko si na ně zvykám, zvlášť teda při ručních pracech :(
Aktualizace (29. 10. 2007): Do rozdělaných přidána aktualizovaná fotka francouzských dvorských šatů (stále daleko od stadia "hotovosti", ale lepší než samotné bombarďáky).
Další aktualizace :) Vlna už je vybalená, i když jenom přendaná do jiné, lepší, krabice :D Podlehly jsme s mamkou volání jedné Fashion Fever s novým tělem (původně jsme sháněly nějakou lyžařku), protože, jak už jsem psala, zimní typ máme jenom jeden. Takže jsme majitelkami černovlasé Raquelle. Bude se hodit i na historickou cikánku, jestli se k tomuto tématu někdy odhodlám, i když není zrovna snědá. Ale má takový správný výraz :)
Dovolila bych si tu menší reklamku na můj druhý blog, protože možná některé/někteří z vás mají doma ratolesti, které zajímá MMORPG World of Warcraft. Tvořím o této hře blog, obsahuje většinou informace, přeložené ze zahraničních internetových stránek, a najdete ho na adrese blog o WoW.
Locations of Site Visitors