Pokud máte zájem o některé z našich oblečků, k dispozici je vám Katalog (neustále se upravuje). Nechce-li se vám čekat na zhotovení oblečků na zakázku, většinou najdete oblečky ke koupi tady.

Listopad 2007

Červen 2006, Šaty do divadla - June 2006, Theatre Dress

6. listopadu 2007 v 21:36 Téma měsíce - The Topic of the Month
Oboje šaty jsou staršího data, vyrobené cca před 2 roky, kdy jsem doma ležela po operaci a s mamkou jsme zkoušely různé střihy na panenky (tehdy vlastně celá ta naše "sbírka" začala). Ještě jsme neměly nic moc cvik, byly to naše první výtvory po letech, tak posuzujte, prosím, shovívavě :)

Tyrkysové šaty jste tu už mohli vidět v kategorii společenských (rozhodla jsem se konečně sladit blog s tématy měsíce, takže se různé modely přesouvají). Jsou na jedno rameno, zdobené bílozlatou stužkou (což, bohužel, na fotografii vůbec není vidět), doplněné zlatou kabelkou a "čelenkou" (původně korunka z jakési Miss).

Černý komplet je poněkud modernějšího rázu, jedná se o kalhoty do zvonu a krajkovou halenku, která byla ušita podle střihu z dospělácké Burdy (zvětšily jsme malý nákres dílů na cca 400%). Kalhoty jsou z černého úpletu, takže ačkoliv nejsou šité přímo na tlustší moderní typBarbie, při troše šikovnosti se do toho panenka dá narvat.

Both dresses are a bit older, made like 2 years ago when I was at home after my operation and tried some patterns with my mum (this was the time when our "collection" started, actually). We didn't have much of training, they were our first products after some years, so please, be kind :)

Turquoise dress could be seen in category of Evening Dress (finally, I decided to catch up with topics of the month, so some models are being moved). This dress is fastened on one shoulder, decorated with white-gold ribbon (unfortunately, this is not visible on the photo at all), completed with gold handbag and "tiara" (originally from some Miss).

The black outfit is a bit modern, bell-bottom trousers and lacy blouse which was created according to the pattern from adult Burda (we enlarged the small design for some 400%). The trousers are from black knitwear, which means they can fit to the modern "fatter" doll although they are not for this type (needs some skill though).
Locations of Site Visitors