Pokud máte zájem o některé z našich oblečků, k dispozici je vám Katalog (neustále se upravuje). Nechce-li se vám čekat na zhotovení oblečků na zakázku, většinou najdete oblečky ke koupi tady.

Leden 2008

Září 2006, Svatební - September 2006, Wedding Dress

12. ledna 2008 v 10:18 Téma měsíce - The Topic of the Month
Tyto šaty jsou dílem mamky, protože já svatební nějak moc nemusím. Jsou ušité z bílého sametu, který pochází ze společenské halenky, zakoupené poměrně levně v second handu. Střih je podle Chivy (šaty s vystřiženým pupíkem), která ho rozdávala na prvním barbušáckém srazíku. Mamka se rozhodla pupík nevystřihovat a nechat nevěstu cudně zahalenou. Závoj je ze záclonky, jejíž původní účel bylo viset v okně, a stříbrná ozdoba na šatech je získaná před asi 20 lety spolu s dalšími korálky a cetkami od jakési dobré duše - moje prastará Steffi to měla jako náhrdelník, když jsem byla malá.

This dress is made by my mum because wedding dress is not my favourite topic. It is made of white velvet that comes from blouse we bought in second hand. The pattern is according to Chiva (dress with hole in belly part) who gave it to us during our first Barbie meeting. My mum decided to not make the hole and let the bride a bit covered. The veil is made of curtain which should have been placed in the window, and the silver decoration is from time about 20 years ago - we got it together with other beads and decorations from some good soul. My old Steffi had this decoration as a necklace when I was very young.
Locations of Site Visitors