Pokud máte zájem o některé z našich oblečků, k dispozici je vám Katalog (neustále se upravuje). Nechce-li se vám čekat na zhotovení oblečků na zakázku, většinou najdete oblečky ke koupi tady.

Duben 2008

Příprava na léto - Prepare for the Summer!

16. dubna 2008 v 19:52 Komplety - Complete Outfits
Teplé počasí minulé neděle a pondělí tohoto týdne mě navnadilo na lehčí "ohoz" - na výlet a do práce jsem kráčela ve tříčtvrťákách a tričku s krátkým rukávem. A tak jsem poslala do slunečného odpoledne i panenku.
Vršek je háčkovaný (opět to mělo patřilo nějakému hippie modelu, na který nakonec nedošlo), sukně je ušitá z té samé látky jako kalhoty u květinového modelu v této kategorii. Sukně vypadá poněkud asymetricky, ale to je tou látkou, je poměrně pevná a špatně se přizpůsobuje, snaží se udržet tvar, který se jí líbí :) Na modelu nic zvláštního není, prostě taková oddechovka na procházku po městě, zakončenou kávou se zmrzlinou na zahrádce nějaké kavárny.

The warm weather of last Sunday and this Monday threw me into the mood to have some "lighter outfit" - I personally had 3/4 jeans and T-shirt while going on trip and to work. So I sent even the doll into sunny afternoon.
The top is crocheted (again, it should have been for some hippie outfit which I have never made), the skirt is made of the same material like trousers in the flower-model in this topic. The skirt looks a bit assymetrical, but it is because of the material, it is rather firm and not very adaptable, it tries to hold the shape it likes most :) Nothing special about this model, just simple relaxation on the walk through the city with a cup of coffee on the terrace of some café as the top of the day.
Locations of Site Visitors