Pokud máte zájem o některé z našich oblečků, k dispozici je vám Katalog (neustále se upravuje). Nechce-li se vám čekat na zhotovení oblečků na zakázku, většinou najdete oblečky ke koupi tady.

Červen 2008

Šaty "Hadí kůže" - "Snake Skin" Dress

11. června 2008 v 8:37 Šaty - Dresses
Léto se zdá v plném proudu, ač je teprve červen, chodníky jsou rozpálené až hrůza a já každé ráno přemýšlím, co si vzít do práce, abych se tam neuvařila. Proto docela závidím Christine její "hadí" šaty. Přiznávám, že tento model není nový, už mi nějaký čas leží nafocený na disku, nové modely zkrátka nějak nestíhám, ale jelikož jsem nikdy nestíhala aktualizace, snad mi odpustíte, že ze zoufalství lovím, co jsem kde po disku pohodila.
Modýlek je šitý z látky, kterou jsme sehnali, tuším, v sekáči v podobě jakési záhadné halenky/košile. Já jsem na zvířecí motivy chytlavá, ačkoliv bych si na sebe nikdy nevzala oděv z pravé kůže čehokoliv.
Střih jsme s mamkou vylovily z nějakého německého časopisu, kdysi mi tyhle střihy poslala Erika, tak nevím, odkud přesně to bylo, ale moc se nám líbil. Samozřejmě, na Oscary by v tom panenka jít nemohla, ale do letních ulic ano, a ještě neurazí ani v kanceláři, kde musí až do večera přijímat nudné klienty :)

It seems summer is fully in progress despite of the fact it is only June, the pavements are hot like hell and I think every morning about some outfit for my work to not boil myself there. That is why I quite envy Christine's "snake" dress. I have to admit that this model is not new, I have been having it on my disc for some time, somehow I do not have time for new models lately but as I never had enough time for updates I hope you will forgive me my hopeless hunting for things I threw somewhere on my disc in past.
The model is made of material we bought (I think) in second hand - it was in shape of some unedintified blouse/shirt. I really like animal motives, although I would never wear anything made of true animal skin.
The pattern is from some German magazine, Erika sent me these patterns some years ago, so I do not know exactly where it is from. But we liked it very much. Of course, the doll could not go in this for Academy Awards, but in summer streets definitely yes and it is good even for the office where she has to deal with boring clients till the evening :)
Locations of Site Visitors