Pokud máte zájem o některé z našich oblečků, k dispozici je vám Katalog (neustále se upravuje). Nechce-li se vám čekat na zhotovení oblečků na zakázku, většinou najdete oblečky ke koupi tady.

Červenec 2008

Leopardí šaty - Leopard Dress

23. července 2008 v 17:46 Šaty - Dresses
Deštivé dny ani moc nelákají vyrazit ven, ale co takhle večer do divadla? Panenka vyrazila v elegantních šatech z imitace leopardí kůže - samozřejmě je bojovnice za práva divokých zvířat, takže by nikdy nenosila pravé kožešiny :) Já jsem odmalička zatížená na různé ethno vzory, a tak když jsme s mamkou viděly v sekáči halenku z tohoto materiálu, obě zároveň jsme po ní skočily. Šaty jsou podobného střihu jako šaty z "hadí" kůže, jenom krk je řešený obojkem místo překřížením. Opět nic extra složitého, spíš taková oddechovka.
Rainy days do not lure anybody outside very much but what about going to the theatre some evening? The doll decided to take this elegant dress from leopard fur - of course only artificial, as she is a fighter for animal rights, so she would never wear anything from animals :) From the early childhood I was a bit obsessed with ethno patterns, so when me and mum saw a blouse from this material in a second hand shop, both of us "jumped" for it. The dress is similar pattern like "Snake" Skin Dress, only the neck is solved in different way - some kind of collar instead of crossing. Again nothing extremely spectacular, more likely something relaxing.
Locations of Site Visitors