Pokud máte zájem o některé z našich oblečků, k dispozici je vám Katalog (neustále se upravuje). Nechce-li se vám čekat na zhotovení oblečků na zakázku, většinou najdete oblečky ke koupi tady.

Říjen 2008

Listopad 2006, Podzimní procházka - November 2006, Autumn Walk

9. října 2008 v 13:58 Téma měsíce - The Topic of the Month
I když máme ještě pořád teplejší dny babího léta, ranní mlhy nám dávají znát, že chladný podzim už je doslova za dveřmi. A podle mých zkušeností z nedělního výletu, kdy jsem klepala kosu až do odpoledne, se vyplatí na procházku podzimní přírodou pořádně obléknout. A tak jsem panence uháčkovala proužkovaný svetr ze zbytků vln, bohužel jsem nenašla žlutou, kterou jsem původně chtěla do svetříku zařadit, ale i tak z něj na mě dýchá podzimní nálada. Technika je naprosto základní - krátké sloupky.

Even we still have some warmer days of Indian summer, the morning fogs make us feel that cold autumn is behind the door. And according to my experience from Sunday trip when I was shivering till the afternoon, it is worth taking warm clothes for a walk in autumn nature. So I crocheted this stripped sweater for my doll. It is made of rests of wool, unfortunately I did not manage to find a yellow colour which I intended to put into the sweater, but despite of this it has some autumn mood. The technique is the basic one - single crochet.
Locations of Site Visitors