Pokud máte zájem o některé z našich oblečků, k dispozici je vám Katalog (neustále se upravuje). Nechce-li se vám čekat na zhotovení oblečků na zakázku, většinou najdete oblečky ke koupi tady.

Ken v háčkovaném pekle

24. ledna 2009 v 15:43 |  Zajímavosti - Interesting Things
Tohle jsem našla na webu, když jsem hledala nějakou inspiraci na háčkování. Příšerně jsme se u toho s přítelem nachechtali a já neodolala, abych vám to sem taky nepředhodila. Skalním fanynkám Barbie moc nedoporučuju, příběh je to poněkud... hororový :)

Ken si říkal, jak je to pěkné, že se Barbie pustila do háčkování. Doplňky, které mu udělala do pracovny, změnily původně neútulný pokojík k nepoznání.
Ten krajkový přehoz na postel, který udělala potom, byl na jeho vkus příliš ženský, ale když viděl, jak je na svůj nový výrobek pyšná, pomyslel si "No a proč ne?"
A potom přišel boxerský pytel...
...a lavice na vzpírání.
To háčkované oblečení kousalo jako divé, ale každopádně skvěle absorbovalo pot! Barbie si dokonce udělala i pomůcky na aerobic - tohle na Barbie Ken vždycky oceňoval, jak se snažila udržet se v kondici.
Jednou večer, když měli jít tancovat, překvapila Kena vlastnoručně vyrobenými sexy šaty. Wow! Ken nemohl uvěřit, jak je Barbie šikovná!
Pravdou je, že v tom ohozu, který mu udělala na podzim, se cítil trochu jako... gay, ale jelikož nechtěl zranit její city, přinutil se ho párkrát obléknout.
I když se musel hodně držet, aby nebyl nepříjemný, když ho donutila si to obléknout a promenádovat se po vesnici. Jenže potom se stalo ještě něco horšího... Třeba ten její kostým na Halloweenský večírek...
...nebo ty kostýmy - rádoby historické - ve kterých vypadali jako nepovedená dvojčata.
Pak následoval dlouhý víkend, kdy se Barbie zamkla v podkroví a odmítla vyjít ven. Když svůj útulek konečně opustila, měla na sobě nový kostým a když si Ken povšiml poněkud divokého výrazu v jejích očích, začal se trochu bát.
Štědrý večer. Tak na tohle by Ken nejradši jednou provždy zapomněl.
Konečně přišlo jaro a s ním pěkné dny, strávené venku zahradničením. Ken byl rád, že se Barbie konečně soustředí na něco jiného než háčkování. Ale nemohl se zbavit myšlenky, jak strašně jí neslušela ta háčkovaná kombinéza.
Tehdy se Ken začal doopravdy znepokojovat. Barbie teď háčkovala úplně všechno. Dokonce i ty vafle, co měli na snídani, chutnaly tak nějak... divně.
Snažil se ji přesvědčit, aby se vrátila ke svým dřívějším koníčkům.
"Pamatuješ, jak ráda jsi jezdila ve své růžové Corvetě? Nebo jak ses vozila sem a tam výtahem ve svém domě snů? Barbie, miláčku, tolik jsi milovala jízdu na koni! A potápění! Byla jsi veterinářkou a kandidovala jsi na úřad prezidenta! Dokonce jsi byla i kosmonautkou, proboha!"
Nějakou dobu byl klid. Jednoho dne přišla domů a řekla Kenovi, že si vzala jeho rady k srdci a pořídila si domácí zvířátko. Nádherného malého pejska. A jestli by s nimi Ken nešel na procházku po pláži?
Po tomhle zážitku Ken začal pít a chodit do zakouřených lokálů, kde nestydatě flirtoval s rozvedenými ženami středního věku. Třeba tahle Midge, snažila se ho sbalit už roky a najednou nevypadala zase až tak špatně. Cokoliv, jen když mu to pomůže uniknout z háčkovaného pekla.
Naneštěstí pro Kena, Barbie má jiné plány.


Hodně štěstí, chlapče. Budeš ho potřebovat.

(zdroj: http://www.threadbared.com/2005/05/ken_thought_it_.html)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hanka B. Hanka B. | Web | 29. ledna 2009 v 17:18 | Reagovat

No, je to docela hororové...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Locations of Site Visitors