Pokud máte zájem o některé z našich oblečků, k dispozici je vám Katalog (neustále se upravuje). Nechce-li se vám čekat na zhotovení oblečků na zakázku, většinou najdete oblečky ke koupi tady.

Novinky - leden 2009

24. ledna 2009 v 0:14 |  Novinky - News
Možná se divíte, že ještě žiju :) Vážně, docela se stydím, že jsem barbuchy zanedbala, ale myslím, že dobrou novinkou bude, že se k nim zase pozvolna vracím. Mno... Katy si bude muset na francouzské šaty ještě počkat, megaprojektům se zatím - z nedostatku času a přebytku koníčků - vyhýbám, ale začala jsem s malými věcmi, které jsou hotové rychle. Snad můžu prozradit, že už tvořím letní módu (znáte mě, než se to nafotí a nacpe do počítače... bude už zase zima :D).

Taky můžu slíbit další, tentokrát zimní (snad ještě aspoň na horách sníh je, že jo?) modýlek, ještě leží v počítači, ale doufám, že tenhle víkend dostane konečnou podobu (možná jste si všimli, že poslední dobou se snažím trochu experimentovat s fotomontážemi, aby nebyly barbuchy pořád jenom focené před šanonem nebo kusem látky, dal se do toho i přítel, takže společnými silami tvoříme s myší v ruce a nadávkami na jazyku).

S tím souvisí i to, že se budu/budeme snažit upravit i některé fotky starších modelů. Chystám se taky na blogu maličko zapracovat, trochu pozměnit rubriky, leckde se trochu rozepsat a opět se dát do synchronizace blogu s tématy měsíce, takže se zase budou některé modely přesouvat do jiných článků (čímž zmizí komentáře, ale to se nedá nic dělat).

No a možná sem začnu dávat i jiné ruční práce, sice je to blog o barbuchách, ale hodně z vás mě už zná a možná jste zvědavé, proč vlastně barbušky zanedbávám. Navíc, maminka se dost seriózně pustila do výroby šperků a některé z nich by si zasloužily být viditelné :)

Včera jsem na internetu objevila něco strašně legračního, co se týče Barbie, tak to o víkendu přeložím a hodím to sem (snad se mezi přípravou testů pro moje studenty najde chvilička), myslím, že se vám to bude líbit. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 chaannah chaannah | E-mail | 26. ledna 2009 v 17:46 | Reagovat

... tak TENHLE komenrář by asi měl být HÁČKOVANÝ :-))) :-))) :-)))

skvělý horror:-)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Locations of Site Visitors