Pokud máte zájem o některé z našich oblečků, k dispozici je vám Katalog (neustále se upravuje). Nechce-li se vám čekat na zhotovení oblečků na zakázku, většinou najdete oblečky ke koupi tady.

Isabella

14. února 2009 v 17:38 |  Moje panenky - My Dolls
Tuto panenku jsme koupily už v roce 2006 (v prosinci), ale nějak nebyl čas a nálada ji představit coby modelku, i když už dávno pózuje ve středověkých šatech - aspoň tady na blogu, doma už je zase nahatá a momentálně čeká v letních šatečkách na nafocení letní kolekce. Isabella byla moje první sběratelská panenka, je z roku 1995, série Dolls of the World - The Princess Collection. Má Pink Label, což znamená, že neměla žádné limitované množství, ovšem navzdory tomuto faktu ji dnes už u Mattela neseženete. Dala jsem jí jméno Isabella (ani nevím, jestli nějaké měla), připadá mi to pravé pro šlechtičnu. Chtěla jsem ji nejenom kvůli možnosti předvádět historické šaty (kterých, popravdě, zatím moc nevyrábím), ale i kvůli velmi zajímavému obličeji a make-upu.
Panenka na sobě měla historické (ehm) šaty, které mne ovšem velice zklamaly - žádný spodní šat, to bych ještě přežila. Ale samet kombinovaný s čímsi jako šusťákem už jsem vážně nerozdýchala, panenku jsem brzy svlékla a šaty darovala jedné holčičce, která z nich měla obrovskou radost. Isabella měla i šperky - říkám měla, už jsem je zcela odstranila, protože ne na všechno se hodily - náušnice a křížek na krku. Na hlavě měla čelenku, tu ještě pořád mám v zásobníčku doplňků a na nohou, tuším, zlaté lodičky. V krabici byl i stojánek a certifikát.

This doll was bought in December 2006 but I somehow did not have time and mood to introduce her as a model, despite of the fact she is been posing for a long time in a medieval dress - at least here, at home she is again naked and at this very moment she is waiting in a summer dress for making pictures of summer collection. Isabella was my first collectible doll, she is from 1995, Dolls of the World - The Princess Collection. She is Pink Label, which means she did not have any limited edition, however, you cannot get it from Mattel nowadays. I named her Isabella (I do not know if she even had a name), it seems to me really suitable for a noble woman. I wanted her not only for the possibility of creating historical dresses (to be honest, I have not made so many of them yet) but also for very interesting face and make-up.
The doll came with historical (erm) dress which disappointed me very much - I would survive no underskirt but the fact there was a combination of velvet and some kind of nylon fabric almost killed me. I undressed the doll very soon and the dress was given to one little girl who enjoyed it a lot. Isabella had also some jewels - I say "had" because I removed them recently, they were not suitable for everything - earrings and a cross necklace. On her head there was a tiara, I still have it in my box with accessories. Shoes were, if I am right, golden with heels. In the box there was also the stand and certificate.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 MisS.BianQa MisS.BianQa | Web | 14. února 2009 v 17:42 | Reagovat

Ahojííí:_) U mňa je bleskajda tak sa plsqy zapoj:_) môžeš získať klikačku:_)

2 Katy Katy | E-mail | Web | 21. února 2009 v 15:20 | Reagovat

Tato renesanční sběratelská panenka se mi moc líbí, šaty na obrázku vypadají moc krásně, je škoda, že ve skutečnosti tak pěkné nebyly.Katy

3 Tamara Tamara | Web | 3. března 2009 v 14:25 | Reagovat

Po téhle panence docela dlouho toužím. Krásná.

4 tatokalan tatokalan | E-mail | 3. března 2009 v 21:28 | Reagovat

Já poslední dobou už normální panenky téměř nekupuji, moc se mi jejich obličeje nelíbí. Tak si radši našetřím a jednou dvakrát za rok koupím sběratelskou, pokud se mi líbí. Po téhle jsem toužila taky moc dlouho a pak jsme ji potkaly v Kotvě v Praze, což ale byla spíš náhoda... ale na e-bay ji mají každou chvíli a kolikrát i za hodně dobrou cenu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Locations of Site Visitors