Pokud máte zájem o některé z našich oblečků, k dispozici je vám Katalog (neustále se upravuje). Nechce-li se vám čekat na zhotovení oblečků na zakázku, většinou najdete oblečky ke koupi tady.

Březen 2009, Bílo-černá kombinace - March 2009, White and Black

22. března 2009 v 21:15 |  Téma měsíce - The Topic of the Month
Po dlouhé době zase jedno téma měsíce, kterého jsem se zúčastnila. No, spíš bych měla říct, že se ho zúčastnila moje mamka :D Původně šila dlouhou kostkovanou sukni, že se k ní časem udělá nějaký vršek, a kabátek - či kožíšek - k tomu že zase půjde časem nějaký spodek. Mno a přišla dcerunka - tedy já - a prohlásila, že to bude super na nové téma měsíce a splácla to oboje dohromady. Nikomu u nás doma se ta kombinace nelíbila - mamce se zdála divoká, příteli zase nudná. Já je přesvědčila a zrodilo se téma měsíce března.
Kabátek je ušitý ze vzorovaného fleece, našly jsme ho v pytli se zbytky, které nám kdysi kdosi daroval (snad hodná paní v galanterii, nebo zase jiné hodné paní v prodejně s látkami), sukně z látky taktéž neznámého původu - kdo by se v těch všech zdrojích vyznal. Výsledná fotomontáž je dílem mého přítele.

After long time we have again a topic of the month I took part in. Well, I should rather say my mum took part :D Originally she made a long skirt to make a suitable top in time, and a coat to make a suitable skirt or trousers in time. And her daughter - me - came and exclaimed this was super for a new topic of the month, and combined both of them together. Nobody at home liked it - mum said it was too wild, my boyfried said it was too boring. However, I persuaded them and the topic for March was born.
The coat is made of patterned fleece, we found it in some bag with rests of various materials we got from somebody in past (maybe the nice lady in sewing shop or another nice ladies in another shop), the skirt is made of material of uknown origin as well - who would remember all the sources. The final montage is made by my boyfriend.
Tady je detail oblecku - here is the detail:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katy Katy | E-mail | Web | 31. března 2009 v 19:17 | Reagovat

Tenhle model je dokonalý, už jsem ho obdivovala na Dámě, krásné dílo, jak pokračuješ s lady z Francie?Podařilo se mamince sehnat v Praze potřebný materiál?A jaký byl srazík?Díky Erice, už jsem zkoukla fotečky a jen jsem valila oči, kolik tvořilek se sjelo a kolik nádhery bylo k vidění, o to víc se těším, že i já se na takový srazík někdy dostanu.

Krásné sluneční dny,ahoj Katy.

2 tatokalan tatokalan | E-mail | 1. dubna 2009 v 10:38 | Reagovat

Ahoj, už jsem tu někde psala, že mamce se zlatá nezadařila :( Erika mi slíbila na rozpárání zlatou šálku, o které nakonec zjistila, že je stříbrná :D Takže zatím neúspěch, říkala, že se ještě mrkne po obchodech, přece jen, v Praze je lepší výběr než tady, já v Kotvě sehnala trochu světlejší zlatou, musela bych předělat klobouk, a myslím, že je i tenčí než ta moje původní, tak zatím vyčkávám. Asi bude dřív hotová ta nevěsta - nedbalky k ní jsi mohla vidět na jedné fotce mojí Luchie ze srazíku. Na šatech už mi chybí jen límec a rukávy, no, zase nemůžu sehnat brko na klobouk, to jsou problémy, to jsou problémy :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Locations of Site Visitors