Pokud máte zájem o některé z našich oblečků, k dispozici je vám Katalog (neustále se upravuje). Nechce-li se vám čekat na zhotovení oblečků na zakázku, většinou najdete oblečky ke koupi tady.

Komentáře

1 Mamka Mamka | E-mail | 11. května 2009 v 15:51 | Reagovat

Nojo, plánů fůra, ale kdy je realizovat, když o prázdninách budu mít toho času míň, než kdy jindy, protože budu střídat dovolené.... Ale něco se snad stihne :-)))

2 Laďka Laďka | 12. května 2009 v 12:51 | Reagovat

vždycky,když je mi smutno nebo těžko,čtu Co život dal a vzal nebo Vejce a já,potom se u toho směju v prázdném pokoji nahlas a moje děti přemýšlejí o to,že by mi ten pokoj nechaly vyčalounit.Stejné pocity a záchvaty smíchu ve mě vyvolávají tvoje komentáře.Takže k vám na blog chodím okukovat nejem krásné výtvory,ale taky si spravit náladu.Jste s mamkou moje krevní skupina.přeji vám hodně krásných nápadů na šití a těším se na další vtipné komentáře

3 tatokalan tatokalan | 12. května 2009 v 21:40 | Reagovat

[2]: tak to je super, že Ti spravujeme náladu :) Tvůj komentář je pro mě (pro nás) opravdu velká poklona a současně obrovská motivace pro to, jet dál. I já mám někdy pocity malomyslnosti a taky většinou koukám holkám po barbuších stránkách, a zase mě to nakopne do tvoření a psaní a toho všeho kolem panenek, takže se zase rozjedu. Takže díky Tobě a všem, kteří sem chodí a povzbuzují mě. :)

4 Katy Katy | E-mail | Web | 16. května 2009 v 4:01 | Reagovat

Ahoj Tatokalan,
já i když nemám tak nabitý celotýdenní program vůbec nestíhám a nějakou dobu jsem tu nenakoukla a dneska mě čekalo tolik novinek.
Nejdřív pochválím dámu ve spodním prádle, moc se Ti povedlo a na jejím tmavším těle prádlo krásně vynikne, takže to byla dobrá volba ji nafotit.
V druhé řadě se musím opět přiznat, že už jsem šííííleně  zvědavá na franzouzskou dámu a jsem moc ráda, že se holka už blíží do finále, už teď je mi jasné, že to bude veledílo.(Není to tak pravda co jsem napsala, je mito jasné od té doby, co jsi ji představila ve spodním prádle, od té doby napjatě čekám a jak se říká kdo si počká ten se dočká, jsem moc ráda, že své dílo doděláš.)
Pak jsem četla, kolik novinek jsi nachystala a jen nevěřícně kroutím hlavou, jak to všechno teda stíháš, když jsi pořád v práci.
S perlovkou s Tebou souhlasím, taky jsem teď z ní tvořila a trvalo mi to příšerně dlouho.
Takže se už těším, až tady budou přibývat nové a nové fotky.
Na maminčinné výrobky se taky moc těším a moc Vám závidím, že máte společný koníček, je to nádherné.
Ahoj Katy.

5 tatokalan tatokalan | 16. května 2009 v 11:54 | Reagovat

[4]: Ahoj Katy, už jsem si říkala, kam ses ztratila. Já se přiznám, že taky na Tvoje a Moniny stránky zabrousím jen občas, jak mám chuť a čas. Já stíhám jenom o víkendech, snažím se, abych měla aspoň část víkendu volnou na rukodělky, i když se teď pořád vyskytujeme víc venku, ale ty dva volné pátky přišly vhod. Jinak už se opravdu moc těším na prázdniny, kdy budu mít kurzů míň a snad víc času na tvoření (i když, ono to uteče, zvlášť, když na prázdniny přesouvám všechno, co teď nestíhám). Ale ještě nevím, jak to dopadne, potřebuju se učit na poslední certifikát z angličtiny, chci si ještě dokončit kvalifikaci, dokud člověk nemá rodinné starosti, jsem ve věku přemýšlet brzy o nějakém tom pokračovateli rodu, a to pak člověk nestíhá nic.
Blog trochu překutávám, takže možná najdeš různé věci jinde, chci tomu dát po pár letech trochu jiné uspořádání a přinést sem i jiné věci, než panenky, i když blog zůstane hlavně o panenkách.
Taky se snažím experimentovat a háčkovat něco na Tonnerku, tak té taky budu věnovat kousek prostoru.
Ale jak říkám, plány jsou, nápady taky, jen ten čas...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Locations of Site Visitors