Pokud máte zájem o některé z našich oblečků, k dispozici je vám Katalog (neustále se upravuje). Nechce-li se vám čekat na zhotovení oblečků na zakázku, většinou najdete oblečky ke koupi tady.

Červenec 2009

Ostatní

18. července 2009 v 16:49 Katalog modelů na prodej
Spodní prádlo, cena 50 Kč
Dvoudílné spodní prádlo, skládající se z kalhotek a podprsenky.
Dvoudílné plavky, cena 50 Kč
Plavky se skládají z kalhotek a podprsenky, stejný střih jako spodní prádlo.
Kabát, cena 120 Kč
Kabát ve dvoubarevném provedení, lze udělat i jednobarevný nebo v kombinace tří i čtyř barev.
Komplet minisukně a svetříku, cena 100 Kč, nebo sukně 50 Kč, svetřík 50 Kč
Minisukni lze i v jednobarevném provedení, svetřík buď jednobarevný nebo náplety jinou barvou, lze udělat i proužkovaný.

Šaty

18. července 2009 v 16:43 Katalog modelů na prodej
Krajková fantazie, cena 120 Kč
Šaty dělané ve dvou barvách, sukně je dvouvrstvá - spodní sukně základní barva, vrchní sukně kontrastní barva. Délka vrchní sukně se liší podle množství materiálu, které mám k dispozici.

Letní šaty, cena 100 Kč
Živůtek je možné udělat s ramínky i bez ramínek, šaty dělané ve dvou barvách.
Minišaty, cena 60 Kč, s kloboučkem 80 Kč
Minišaty v různých "mini" délkách, možno udělat jednobarevné nebo vícebarevné v různých variantách (příklad na obrázcích).

Minišaty ke krku, cena 80 Kč
Dvoubarevné provedení.
Překřížené šaty, cena 80 Kč
Pouzdrové minišaty s překříženými ramínky.
Šaty s americkými průramky, cena 80 Kč
Dlouhé pouzdrové šaty s roláčkem a americkými průramky.
Šaty na letní party, cena 80 Kč, s kloboučkem 100 Kč
Lze udělat jednobarevné i vícebarevné provedení (na obrázku příklad využití jemně melírované příze a kontrastní černé barvy).
Šaty s perličkami, cena 120 Kč
Šaty jsou jednobarevné, zdobené přiháčkovanými perličkami na dolním okraji a u krku.
Večerní šaty, cena 80 Kč
Pouzdrové šaty bez ramínek, zdobené kanýrem u výstřihu a v dolní části sukně.
Historické šaty z napoleonského období, cena 200 Kč
Historické šaty s náznakem spodničky (pro účely hraní přišité napevno, na obrázku volná).

Svetry

18. července 2009 v 15:57 Katalog modelů na prodej
Proužkovaný svetr, cena 60 Kč
Svetr sestává z různě širokých proužků různých barev různě se opakujících, dle použitých barev vypadá pokaždé jinak, viz obrázky.
Svetr s plastickým vzorem, cena 80 Kč
Svetr se širokým límcem, který má na sobě ozdobný plastický vzor.
Svetr se vzorem šachovnice, cena 80 Kč
Svetr ve dvou barvách, se vzorkem šachovnice.
Svetr s motivem, cena 80 Kč; čepice 20 Kč, šála 20 Kč
Svetr s vyháčkovaným motivem (různé motivy), lze objednat i se šálou a čepicí (cena viz výše) nebo jenom svetr. Svetr je ve dvou barvách, základ jedna barva a motiv jiná, lze udělat dva odstíny jedné barvy (viz obrázek) nebo dvě různé barvy.
Propínací svetr, cena 80 Kč
Svetr na zapínání s manžetami a límečkem, které lze udělat v jiné barvě než základ svetru (viz obrázek) nebo ve stejné barvě jako svetr.

Informace

18. července 2009 v 15:46 Katalog modelů na prodej
Protože se mi poslední dobou scházejí žádosti o vytvoření nějakých oblečků pro malé holčičky, které si hrají s barbuchami, a já nemám pořádně kam odkazovat na výběr modelů, rozhodla jsem se vytvořit tento katalog. Zde je několik informací, které jsou pro vás důležité v případě, že byste měli zájem o nějaké oblečky:

- tyto obrázky slouží pouze jako typ modelu, to znamená, že není možné dostat přesně ten samý model jako na obrázku. Důvodem je, že tvořím většinou ze zbytků a materiálu, který seženu třeba jen jedno klubíčko za levnější cenu, takže nejsem schopná vytvořit model přesně v těch samých barvách nebo z té samé látky. Navíc při tvorbě většinou mírně experimentuji, takže výsledný model se může lehce lišit. Pokud jste detailisti a toužíte přesně po tom samém modelu, prosím vás, neobjednávejte.
- o barvách se v mezích možností můžeme samozřejmě dohodnout, tzn. můžete např. říct, že chcete ten a ten model v kombinaci červené s modrou nebo že u těch a těch šatů chcete použít tmavší látku s drobným vzorkem/bez vzorku apod.
- zdobení přizpůsobuji věku dítěte, tzn. pro malé děti nezdobím - mohly by spolknout korálky, flitry atd., pro starší děti je možné se domluvit na nějakých dekoracích, např. našité růžičky, krajkové lemy apod.
- všechny modely jsou opatřené patentkami nebo háčky na zapínání, suchý zip nepoužívám, protože se do něj materiál zachytává a u oblečků, se kterými si děti víc hrají, se i do zipu zachytává špína, takže obleček potom už nedrží zapnutý.
- modely je třeba objednávat s dostatečným předstihem, dělám to jako koníček při zaměstnání, které mě hodně časově vytěžuje, takže jeden model mi trvá jeden až dva týdny, plus je třeba počítat ještě týden na služby české pošty - někdy to jde rychle, někdy i několik dní, celkově tedy objednávejte modely zhruba měsíc před tím, než je budete potřebovat (na každý další model připočtěte cca týden). Samozřejmě můžete objednávat i s delším předstihem.
- u každého modelu je uvedena cena, poštovné počítám zvlášť dle ceníku České pošty, zasílám zásadně doporučeně kvůli potvrzení; na dobírku nezasílám, cenu včetně poštovného je třeba uhradit předem na účet 2421646001/5500, zboží zasílám do 24-48 hodin po obdržení peněz.
- pro objednávky nebo případné dotazy mne kontaktujte na tatokalan@gmail.com.

!!!JIŽ HOTOVÉ OBLEČKY SI MŮŽETE NAKOUPIT V MÉM OBCHŮDKU NA http://www.fler.cz/tatokalan!!!
Locations of Site Visitors