Pokud máte zájem o některé z našich oblečků, k dispozici je vám Katalog (neustále se upravuje). Nechce-li se vám čekat na zhotovení oblečků na zakázku, většinou najdete oblečky ke koupi tady.

Informace

18. července 2009 v 15:46 |  Katalog modelů na prodej
Protože se mi poslední dobou scházejí žádosti o vytvoření nějakých oblečků pro malé holčičky, které si hrají s barbuchami, a já nemám pořádně kam odkazovat na výběr modelů, rozhodla jsem se vytvořit tento katalog. Zde je několik informací, které jsou pro vás důležité v případě, že byste měli zájem o nějaké oblečky:

- tyto obrázky slouží pouze jako typ modelu, to znamená, že není možné dostat přesně ten samý model jako na obrázku. Důvodem je, že tvořím většinou ze zbytků a materiálu, který seženu třeba jen jedno klubíčko za levnější cenu, takže nejsem schopná vytvořit model přesně v těch samých barvách nebo z té samé látky. Navíc při tvorbě většinou mírně experimentuji, takže výsledný model se může lehce lišit. Pokud jste detailisti a toužíte přesně po tom samém modelu, prosím vás, neobjednávejte.
- o barvách se v mezích možností můžeme samozřejmě dohodnout, tzn. můžete např. říct, že chcete ten a ten model v kombinaci červené s modrou nebo že u těch a těch šatů chcete použít tmavší látku s drobným vzorkem/bez vzorku apod.
- zdobení přizpůsobuji věku dítěte, tzn. pro malé děti nezdobím - mohly by spolknout korálky, flitry atd., pro starší děti je možné se domluvit na nějakých dekoracích, např. našité růžičky, krajkové lemy apod.
- všechny modely jsou opatřené patentkami nebo háčky na zapínání, suchý zip nepoužívám, protože se do něj materiál zachytává a u oblečků, se kterými si děti víc hrají, se i do zipu zachytává špína, takže obleček potom už nedrží zapnutý.
- modely je třeba objednávat s dostatečným předstihem, dělám to jako koníček při zaměstnání, které mě hodně časově vytěžuje, takže jeden model mi trvá jeden až dva týdny, plus je třeba počítat ještě týden na služby české pošty - někdy to jde rychle, někdy i několik dní, celkově tedy objednávejte modely zhruba měsíc před tím, než je budete potřebovat (na každý další model připočtěte cca týden). Samozřejmě můžete objednávat i s delším předstihem.
- u každého modelu je uvedena cena, poštovné počítám zvlášť dle ceníku České pošty, zasílám zásadně doporučeně kvůli potvrzení; na dobírku nezasílám, cenu včetně poštovného je třeba uhradit předem na účet 2421646001/5500, zboží zasílám do 24-48 hodin po obdržení peněz.
- pro objednávky nebo případné dotazy mne kontaktujte na tatokalan@gmail.com.

!!!JIŽ HOTOVÉ OBLEČKY SI MŮŽETE NAKOUPIT V MÉM OBCHŮDKU NA http://www.fler.cz/tatokalan!!!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Modesty Modesty | E-mail | 30. července 2010 v 18:54 | Reagovat

Tatokalan :) jsem si říkala, jestli to jsi ty. Tak jsi, to je super - určitě ti pošlu mejlem objednávku, protože moje šikovnost na pletení, háčkování nebo šití nestačí

Modesty

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Locations of Site Visitors