Pokud máte zájem o některé z našich oblečků, k dispozici je vám Katalog (neustále se upravuje). Nechce-li se vám čekat na zhotovení oblečků na zakázku, většinou najdete oblečky ke koupi tady.

Září 2009

Novinky - prázdniny 2009

9. září 2009 v 11:38 Novinky - News
Tak jak jsem předpokládala, nestihla jsem ani polovinu toho, co jsem na prázdniny plánovala. Začátkem července si náš čtyřnožec pořídil mozkovou mrtvici a málem nepřežil, takže jsme běhali k veterináři na injekce a starali se o chlupáče jako o miminko. V malých přestávkách mezi péčí o něj jsem začala dělat dvě zakázky, které jsem měla na Vánoce - říkala jsem si, čím dřív, tím líp. Aby toho nebylo málo, podařilo se mi koncem prvního týdne prázdnin zvrtnout kotník tak nešikovně, že mě dodneška bolí (samozřejmě jsem s tím nikde nebyla...). Takže červenec byl ve znamení lítání kolem psa, mé nohy a dělání zakázek.

V srpnu už mi pobyt doma lezl na mozek, takže jsem na kotník hodila bandáž a začali jsme se s přítelem opět intenzivně věnovat naší outdoorové zálibě - geocachingu (kdo neví, o co jde, může najít informace např. tady). Navíc jsem od mamky dostala vlastní GPS, která geocaching podporuje, takže jsme řádili všude možně a na tvoření moc nebyl čas. Samozřejmě jsem se věnovala i hrám na počítači, na které přes školní rok nemám čas, takže jsem střídala WoW se "simíky" a letní olympiádou, ve které jsem zuřivě bojovala o prvenství s přítelem. Plus nějaké ty překlady povídek z angličtiny, čistě jen tak pro trénink, dokonce jsem začala zkoušet i překládat české povídky do angličtiny a není to vůbec jednoduché :( V těch opravdu mizivých volných chvilkách jsem dodělávala zakázky a trochu pracovala na historických šatech, které jsem začala dost měnit k obrazu svému. Musím zapracovat na nějakých fotkách, zatím aspoň do rubriky "in progress". Teď mi zase začíná naplno práce, zimní semestr je ve znamení firemní výuky, protože jsou různé granty, které se musí stihnout do konce kalendářního roku, takže všichni šílí a objednávají kurzy. Musím nadělat nějaké drobnosti, protože to vypadá, že na Vánoce by se ještě něco prodalo a každá korunka je dobrá, zvlášť když máte půlku rodiny bez práce :(( Takže moje plány jdou zatím stranou, což ale neznamená, že se někdy (v příštím století) nevrhnu na jejich realizaci.

Nové panenky jsem žádné nepořizovala, mám jich dost a ještě nějaké "na přespání", se kterými mám své plány, např. mořskou pannu, anděla, Sissi, královnu noci, elfí královnu, sněhovou královnu...
Locations of Site Visitors