Pokud máte zájem o některé z našich oblečků, k dispozici je vám Katalog (neustále se upravuje). Nechce-li se vám čekat na zhotovení oblečků na zakázku, většinou najdete oblečky ke koupi tady.

Julie

16. listopadu 2009 v 17:43 |  Zakázky - Orders
Julii jsem potkala u nás v jazykovce, když jsem sháněla rodilého mluvčího, abych si trochu procvičila mluvení na vyšší úrovni. Má tříletou holčičku Mirandu, pro kterou si u mě objednala šatičky. Původně měly být k Vánocům a k narozeninám v březnu, ale Julie to nevydržela a oblečky Mirandě dala s pořádným předstihem :D

I met Julie in our language school when I was looking for a native speaker to practise speaking on higher level. Julie has got a three-year-old girl, Miranda, and she ordered a couple of dresses for her. Originally they were meant to be for Christmas and Miranda's birthday in March, but Julie could not resist and gave them to Miranda a lot of time in advance :D

1. Červeno-bílé šaty se šálem (Red-and-White Dress with a Shawl)
Těmto šatům říkám soukromě "Červená Karkulka", dělala je moje mamka spíš jen tak na zkoušku. Přinesla jsem je Julii ukázat, aby viděla, co děláme, a tak se jí zalíbily, že si je okamžitě zamluvila. Šaty jsou zdobené bílým lemováním a bílou růžičkou na živůtku, šál se zapíná na patentku a Miranda si s ním užívá spoustu legrace, dává ho panence na hlavu, místo sukně apod.

I personally call this dress "A Little Red Riding Hood". It was made by my mum, she actually tried to make something new. I brought this model to Julie so she could see what we did, and she liked it so much that she immediately booked it. The dress is decorated with a white border and a white rose on the bodice. The shawl has a snap and Miranda has had a lot of fun with it, putting it on the doll's head or instead of a skirt and so on.
2. Modré krajkové šaty (Blue Laced Dress)
Julie si vybrala tenhle model podle mého blogu - uchvátily ji krajkové fantazijní šaty, ale chtěla je v kombinaci dvou odstínů modré barvy. Protože nerada dělám úplně stejný model znovu, změnila jsem trochu sukni. Světlou barvu jsem dala na živůtek a spodní sukni, zatímco tmavou jsem vybrala pro vrchní sukni, rukávy a lemování živůtku.

Julie chose this model according to my blog - she was amazed by Laced Fantasy Dress but she wanted it in combination of two shades of blue colour. Because I do not like doing a model in exactly the same way as before, I changed a bit the skirt. I chose the light colour for the bodice and the underskirt, while the dark colour went for the overskirt, sleeves and the bodice border.
3. Sako a sukně (Jacket and Skirt)
Jako poslední model chtěla Julie něco pro každou příležitost - holčičky si pořád nehrají na princezny s dlouhými šaty. Nejdřív chtěla svetr, ale pak se jí víc zalíbil nápad se sakem. K němu zvolila sukni, ale chtěla ji dlouhou, ne žádnou mini, aby panenka nevypadala moc sexy :)
Aby bylo sako veselejší, udělala jsem ho ve světle oranžové barvě, použila jsem vlnu s efekty - měla v sobě tmavě oranžovou nitku. Sukni jsem k tomu udělala ve stejné barvě, jako je vrchní sukně na krajkových šatech, přišlo mi to jako pěkný kontrast.

As a last model Julie wanted something for every day - little girls do not play princesses with a long dress all the time. At first she chose a jumper but later she liked more the idea with a jacket. She chose a skirt going with it but she wanted it long, not any mini - to not have the doll too sexy :)
For a more optimistic look of the jacket I made it in light orange colour - I used wool with effect, it had a dark orange thread in it. The skirt I made in the same colour I used for the overskirt of the laced dress, it seemed to me like a good contrast.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hanneton Hanneton | Web | 16. listopadu 2009 v 19:12 | Reagovat

Všechny tři modely se ti moc povedly a věřím, že Miranda z nich má velkou radost.

2 katy katy | Web | 14. prosince 2009 v 17:59 | Reagovat

Ahoj, taky musím pochváli nádherné šaty pro Mirandu, určitě si s nimi moc krásně vyhraje, i když by si více zasloužily být na výstavce.Katy.

3 katy katy | Web | 24. prosince 2009 v 8:15 | Reagovat

Krásné vánoční svátky, přeje Katy.

4 Tatokalan Tatokalan | 25. prosince 2009 v 16:20 | Reagovat

[3]: ahoj Katy, děkuju za přání, doufám, že u vás se včerejšek vydařil :) Hodně zdraví do nového roku

5 pavka pavka | 26. dubna 2011 v 16:58 | Reagovat

máš moc pěkný blog!
a jsi mc šikovná kolik ti je prosímtě?

6 tatokalan tatokalan | 26. dubna 2011 v 17:07 | Reagovat

[5]:letos mi tahne na 33

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Locations of Site Visitors