Pokud máte zájem o některé z našich oblečků, k dispozici je vám Katalog (neustále se upravuje). Nechce-li se vám čekat na zhotovení oblečků na zakázku, většinou najdete oblečky ke koupi tady.

Červen 2008, Flamenco - June 2008, Flamenco

23. února 2010 v 22:11 |  Téma měsíce - The Topic of the Month
Věřte nebo ne, ale o tomhle tématu měsíce jsem přemýšlela víc než rok a pořád jsem neměla tu správnou inspiraci. Věděla jsem jenom, že určitě nechci dělat nic tradičního, ale spíš se nechám tím slovem "flamenco" jen inspirovat. Taky jsem věděla, že to určitě bude červeno-černá kombinace, aby tam aspoň zdání zachování tradičnosti bylo :) Nakonec inspirace přišla zcela náhle asi před dvěma měsíci, někde jsem viděla něco, co bylo vydávané za večerní šaty, ale mně se ten střih líbil právě na to zamýšlené flamenco, tak jsem to zkusila. Flamenco by se v tom asi tancovalo špatně, ale pro mě mají nádech exotiky i tak.

Believe it or not, I had been thinking about this topic more than a year and I still hadn't had the proper inspiration. I only knew I didn't want to do anything traditional but more likely to be just inspired by the word itself - flamenco... I also knew I wanted red and black colours - to keep at least a shade of traditional dress :) Eventually the inspiration came very suddenly about two months ago. I saw somewhere what should had been an evening dress but I liked the idea for my image of flamenco - so I tried it. Flamenco would be probably danced in it quite badly but for me it is still an exotic picture.
Mamka se s tím poprala jinak, ona zase zachovala tradičnější střih šatů, ale experimentovala s barvami a její žluto-červené šaty jsou opravdu ohnivé :)

My mum made it in a different way, she kept more traditional shape of the dress but experimented with colours and her yellow and white combination is really full of "fire" :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Locations of Site Visitors