Pokud máte zájem o některé z našich oblečků, k dispozici je vám Katalog (neustále se upravuje). Nechce-li se vám čekat na zhotovení oblečků na zakázku, většinou najdete oblečky ke koupi tady.

Říjen 2010

Novinky - září 2010

3. října 2010 v 15:06 Novinky - News
Marně pátrám, kdy jsem naposledy psala novinky... aha, už to tady vidím, v červnu. No jo, ostuda... ale nikoho už to asi nepřekvapuje, že? Já se o prázdninách zase flákala... znáte to, Facebook, WoW, geocaching, sem tam nějaká práce, a prázdniny utečou jako voda. Ne, že bych nedělala vůbec nic, pár věcí jsem s mamkou i bez ní spáchala, ale nic, o čem by stálo za to psát domů, jak se říká.
Hned na začátku září na mě vybafla intenzivní firemní výuka, kam dojíždím čtyři dny v týdnu na celý den, takže času málo a já lituju, že jsem ty prázdniny tak proflákala. Ale co, člověk dělal, co ho baví, a dělat něco na panenky, když nemáte chuť, to nemá cenu.
Teď se zase polepšuji, doháčkovávám jedny šaty (móda rádoby 50. let, ale já bych to radši nikam nezařazovala), a pak se vrhnu na vánoční objednávku od Modesty.
Minulý prodloužený víkend jsem s mamkou šila patchworkové potahy na naše dva malé a jeden větší polštářek, docela jsme se u toho vyblbly a nemohly si vynachválit nový šicí stroj. Na panenky ale zůstávám věrná ručnímu šití, mě to prostě baví se s tím piplat a snažit se, aby byl jeden steh jako druhý (což mi pořád nejde), navíc stroj mi v tomhle přijde strašně neosobní, co do oblečku, u kterého si nerozpíchám prsty :D Ty jsem si včera teda rozpíchala hodně. Vytáhla jsem rozešité (respektive nastříhané) šaty někdy z loňského jara, že na nich trochu zapracuju. Jsou ze sametu a pak ještě jakéhosi podivného úpletu, mají úzké rukávy s takovými balonovými "nárameníky", no a prošívat pak šest vrstev látky bylo ohromné, jehla pod nehet a podobné roztomilosti... Navíc pořád nesedí živůtek, nad ním už jsem zlomila hůl, protože jsem záševky třikrát předělávala a pořád to nesedí, asi panence vycpu něčím prsa - nevíte o nějakém plastickém chirurgovi, co by dělal panenkám silikony? A když pominu živůtek, který vůbec není detailem, tak kombinace těch látek působí hrozně smutně - tmavě vínová a černá se stříbrem - asi to bude šíleně smutná princezna... ale už vytrvám, vyhodit to je asi škoda, přece jen mám radši formuli "přišla jsem - viděla jsem - dodělala jsem - usoudila jsem, že to jednou stačilo" než "přišla jsem - viděla jsem - vyhodila jsem - utekla jsem". Tak mi držte palce, protože odpaďák - žába - si tu na mě pořád výhrůžně otevírá tlamu.

A jak tu tak pořád skuhrám, zapomněla jsem na jednu novinku - rozhodla jsem se kompletně předělat rubriky na blogu, takže se nelekněte, že nějaké přibývají a jiné mizí, stejně tak některé jsou jeden den prázdné, druhý den plné, a naopak :)
Locations of Site Visitors