Pokud máte zájem o některé z našich oblečků, k dispozici je vám Katalog (neustále se upravuje). Nechce-li se vám čekat na zhotovení oblečků na zakázku, většinou najdete oblečky ke koupi tady.

Modré spodní prádlo - Blue Lingerie

20. prosince 2010 v 17:53 |  Holčičí tajnosti - Girls' Secrets
Tento model jsem tvořila jako součást vánoční zakázky pro Modesty. Výběr materiálu jsem měla trošku omezený, nechtělo se mi tvořit opět čistě bílé prádlo a růžovou či fialkovou jsem použít podle požadavků neměla :) Volba nakonec padla na tmavě modrou, materiál pochází z jedné podprsenky, ze které jsem kdysi téměř okamžitě vyrostla, a nenesla tedy žádné známky použivání. Tedy, šít tmavě modrou klouzavou látku tmavě modrou nití, když za pošmourných zimních dnů není téměř vůbec vidět a pod umělým světlem se to leskne, to nebylo vůbec jednoduché.
Podprsenka je z krajkové vrchní vrstvy poprsenkového košíčku, kalhotky jsou ze spodní lycrové vrstvy, aby nebyly průsvitné. Na ozdobu jsem použila poslední zbytek prádlové krajky, bohužel už jsem měla jenom oboustrannou, a tak pod košíčky trošku prosvítá, jenže ve švadlence měli zrovna inventuru, takže už jsem nestihla sehnat jinou. Kalhotky jsou ještě ozdobené bílou růžičkou.
modre1
This model was created as a part of a Christmas order for Modesty. I had a bit limited choice of material - I did not want to make white lingerie again and I was "forbidden" to use pink or violet/lila :) Eventually I chose dark blue material from one of my bras I managed to "overgrow" almost at the time I bought it, so the material was not actually used. Well, sewing the dark blue material with dark blue thread under the little light of grim winter days or the lamp was not easy at all.
The bra is made of the lacy upper layer of the actual bra, the panties are made of the lycra material, which was used under the lacy layer to make it not translucent. I decorated the model with the last remnant of underwear lace, unfortunately I had only the one with two sides of lace so it is a bit visible under the bra. But the shop I usually buy this stuff was closed and I had my deadline. The panties are also decorated with a white rose.
modre2
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Monika Monika | Web | 6. ledna 2011 v 16:28 | Reagovat

Ahoj to spodní prádlo se ti moc povedlo,když budeš mít čas tak koukni na můj blog.

2 tatokalan tatokalan | 6. ledna 2011 v 23:00 | Reagovat

[1]:ahoj, díky za pochvalu, blog máš moc pěkný, hlavně obdivuju, jak máš u panenek ve sbírce skoro u všech roky, to mně se nikdy nechce dohledávat a z hlavy to nevím :D

3 Zdeňka Zdeňka | Web | 24. ledna 2011 v 12:10 | Reagovat

Vypadá to báječně,je prima jak umíš zužitkovat i starší materiál.Já to taky tak dělám.Pak se člověk doma nehne,že jo.Všechno by se přece mohlo hodit...

4 tatokalan tatokalan | 24. ledna 2011 v 13:23 | Reagovat

[3]:no prave... ted zrovna delam takovou mensi debordelizaci - teda postupne a metodicky, treba smotavam pradena vlny do klubek, ono to pak zabere min mista, taky musim rozstrihat obleceni ze sekace, prebrat, co ze starsich zasob se jeste hodi, no ono se hodi vsechno... :D

5 Katy Katy | Web | 16. března 2011 v 14:51 | Reagovat

Ahoj Hanko,
přišla jsem Ti poděkovat, že jsi vážila cestu na naší výstavu, moc to pro nás s Monou znamená.Jsem šťastná, že jsem mohla vidět na vlastní oči, jak krásně umíš kouzlit háčkem, ty rokokové šaty jsou fantastické a mám radost, že jsi je přivezla ukázat, děkuji.Jsme moc rády, že jsme mohly poznat i Tvou skvělou maminku, chtěla vědět postup při výrobě jednoho setu korálkového, můžeš se ji prosím zeptat, jestli to ještě chce vědět?
Těším sa na všechny Tvé nedodělané modely, s pozdravem Katy.

6 tatokalan tatokalan | E-mail | 18. března 2011 v 14:35 | Reagovat

[5]:Tvé díky mě uvádí trochu do rozpaků, člověk si připadá jak nějaká královská návštěva :D Já jsem strašně ráda, že jsem vás obě poznala osobně a na vlastní oči uviděla tu nádheru, kterou znám jen ze stránek. Přítel nad fotkami od Eriky taky jen valil oči, co se všechno dá uháčkovat. Mamka chtěla vědět nějakou tu kuličku a pak postup na pejska, prý jí to pořád nějak nejde :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Locations of Site Visitors