Pokud máte zájem o některé z našich oblečků, k dispozici je vám Katalog (neustále se upravuje). Nechce-li se vám čekat na zhotovení oblečků na zakázku, většinou najdete oblečky ke koupi tady.

Fashion Fever - Fashion Fever

21. března 2011 v 11:00 |  Moje panenky - My Dolls
Tereza
Tuto panenku jsme uviděly v Praze a moc se mi líbil její obličejík. Později tady na blogu byla původcem bouřlivé diskuze mezi znalci panenek, protože v továrně to spletli a dali ji do tubusu se jménem Teresa, ačkoliv ta má úplně jiný typ obličeje. Tato byla klasifikována jako Lea, ale později jsem ji za pomoci internetu identifikovala jako Modern Trends Kayla (2005). Moc se mi nelíbily její vlasy, měla je kolem obličeje krátké a zaplácané tužidlem, vzadu pak dlouhé. Tak jsme si s mamkou dodaly odvahu a krátké vlásky ustříhly - já držela panenku s ostatními vlasy připlácnutými k hlavě, aby také nebyly popraveny, a mamka stříhala - podezřívám ji, že u toho snad i zavírala oči :D Ale nedopadlo to tak špatně. Na větším obrázku je v originálních šatech.

We saw this doll in Prague and I liked her face very much. Later on this blog she raised rather stormy discussion among the dolls experts because in the factory they made a mistake and packed her into Teresa box. But Teresa has very different face. This dolls was discovered as Lea type but later - with the help of the Internet - I identified her as Modern Trends Kayla (2005). I didn't like her hair very much, around the face it was short and stiffened, the rest was long. So me and mum gathered courage and cut the short hair off - I was holding the doll with the other hair tight on her head to avoid its execution and my mum was doing the cutting job. I think she might have her eyes closed doing this :D But it turned out quite nice. The bigger picture is the doll in original clothes.

Kayla
Opět panenka ukořistěná v Praze a zase kvůli obličeji (já si vůbec panenky kupuju spíš kvůli tomu, že se mi líbí jejich obličej). Panenka je z r. 2006 (někde se uvádí 2005) a byla oblečená do světle modrého trička s kapucí a kanýrové sukně. Na nohou měla modré pantofle a na hlavě modré sluneční brýle, přes rameno modrou kabelku. Tělo má pěkně opálené a já ji většinou, věrná jejímu originálu, oblékám do modré barvy.

Again doll bought in Prague and again because of her face (actually, I usually buy dolls rather because of their faces). The doll is from 2006 (some sources say 2005) and she was dressed in light blue hoodie and ruffled mini-skirt. She also had blue scuffs, blue sunglasses and a blue handbag over her shoulder. She has a nice suntan and I mostly dress her - according to her original clothes - in blue.

Mabel
Tuto panenku jsem koupila v Tescu, strašně se nám s mamkou líbily její řasy - nemá je namalované jako většina panenek, ale opravdické (do té doby jsem takové řasy měla jen na Betty od Vietnamců). Je z řady Make Up Chic (Perfect Peach). Oblečena byla do oranžových šatů a u sebe měla sadu make-upu pro svoji majitelku. Já jsem jí začala říkat Mabel, protože mi přišlo, že se k ní to jméno hodí.

This doll was bought in Tesco, we really liked her eyelashes - she doesn't have them painted as most of the dolls, but real (till that time I had such eyelashes only on Betty from Vietnamese shop). She is from Make Up Chic (Perfect Peach) collection, was dressed in orange dress and came together with a make-up set for her owner. I gave her name Mabel because I thought it suits her.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Marcelka-Celestine Marcelka-Celestine | Web | 29. dubna 2011 v 15:49 | Reagovat

Já ji mám také z Tesca, ale přetvořila jsem ji na mýtickou postavičku: svatá nevěsta, máš krásné panenky, ahoj M-C

2 Tatokalan Tatokalan | 29. května 2011 v 13:39 | Reagovat

[1]: tak jsem se konecne dostala k tomu mrknout na tvuj webik, moc pekne, hrozne se mi libi, jak tvoris urcite postavy i s krasnym povidanim

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Locations of Site Visitors