Pokud máte zájem o některé z našich oblečků, k dispozici je vám Katalog (neustále se upravuje). Nechce-li se vám čekat na zhotovení oblečků na zakázku, většinou najdete oblečky ke koupi tady.

Jak se to vlastně má s mými panenkami - Something About My Dolls

20. března 2011 v 20:48 |  Moje panenky - My Dolls
Ono je to takhle - ta rubrika se původně jmenovala Moje "modelky". Jenže čím dál tím častěji jsou u mě panenky "na přespání" - dostanou jeden model a jedou dál. Bohužel bydlíme v panelákovém bytě sice 3+1, ale nijak velkém a navíc ještě pracuju částečně doma a obývací pokoj tedy musí odpovídat tomu, že do něj chodí cizí lidi. Čímž se z 3+1 stává 2+1. Do té jedničky nic nenacpete, tam se vaří, na záchod ani do koupelny to taky nejde, a v jednom ze dvou pokojů jsme rádi, že máme manželskou postel a psací stůl. Takže pak zbývá jen jeden pokoj, respektive jedna skříňka, a přesněji řečeno - pouze polovina té skřínky, kde mohou být panenky - ve druhé půlce jsou totiž boty, kůň, Tonnerka a další nutné panenkovské věci. Takže z těchto důvodů je fluktuace panenek i nutná, protože se přece jen občas objeví nějaká, která chytne u srdíčka, a většinou jí jiná musí udělat místo. Rozhodla jsem se tedy tuto rubriku poupravit, rozřadit své "stálé" panenky podle typů a příležitostným modelkám věnovat jeden společný článek. Jen už si u všech panenek nepamatuji, co byly zač a dohledávání není vždy úspěšné nebo je moc zdlouhavé, ale věřím, že panenkám je to vcelku jedno :) U těch, které se mi identifikovat podařilo, bych moc ráda poděkovala všem, kteří provozují různé blogy o panenkách, protože na nich jsem přes strýčka Googla našla hodně cenných informací i obrázků. Všechny obrázky, které jsem použila z jiných zdrojů než vlastních, jsem použila pouze pro ilustraci a doufám, že jsem se tím nikoho nedotkla, nicméně, pokud by kdokoliv z vás našel svůj obrázek na mém blogu a jeho použití mu vadilo, napište mi prosím na tatokalan@gmail.com a problém vyřešíme, ale zdržte se urážlivých komentářů. Děkuji.

Actually, this column was originally called My "models". But lately I have some dolls only for "overnight" - they get clothes and go on. Unfortunately, we are living in a flat 3+1 but not very large one and, in addition, I work partially at home so the living room has to be suitable for receiving clients. So 3+1 is suddenly 2+1. The "1" is out of thoughts because it is a kitchen, a bathroom or a toilet are not very good for storing things as well and in one of those 2 rooms we barely fit a double bed and a desk. So only one room is good, well, actually only one cupboard, more exactly - only one half of this cupboard is for dolls. The other half is for boots, a horse, Tonner doll and other necessary doll things. From these reasons some fluctuation of dolls is needed. From time to time I find one I really like and most of times another doll has to go. So I decided to change this column a bit, sort my "staying" dolls according to their types and give one common article to my occasional models. Just I do not remember the origin of all dolls and looking for it is not always successful or it takes too long. But I believe that the dolls do not mind :) At those I managed to identify I'd like to thank all people having blogs about dolls because I found - through the help of Uncle Google - a lot of useful information and pictures there. All pictures I used from different sources than my own were used only for example purposes and I hope nobody would mind, however, if you find your picture on my blog and mind me using it, write me at tatokalan@gmail.com and I will solve this problem but don't post offending comments here, please. Thank you very much.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anukki.Lähtinen Anukki.Lähtinen | Web | 28. srpna 2011 v 16:18 | Reagovat

Kľudne, ak chceš, si z môjho webu môžeš kopírovať a uverejňovať fotky Barbií. Len prosím vždy uveď pod fotky autorku (mňa). Mne to vôbec nevadí.. A máš pekný blog..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Locations of Site Visitors