Pokud máte zájem o některé z našich oblečků, k dispozici je vám Katalog (neustále se upravuje). Nechce-li se vám čekat na zhotovení oblečků na zakázku, většinou najdete oblečky ke koupi tady.

Mattel-nové typy (s pupíkem) - Mattel-new bodies (bellybutton)

20. března 2011 v 21:04 |  Moje panenky - My Dolls
Christie
Tato panenka je ze série Beach Fun (panenky s plochýma nohama), což mě trošku mrzí, protože na focení a předvádění modelů je velmi atraktivní. K její koupi mě přiměla její poměrně slušná cena (179 Kč) a přidala se svým tvarem nohou k Terese, která ale již změnila majitelku. Panenka na sobě měla fialové plavky a vzorovaný šátek. Měla také sluneční brýle a "lahvičku" s opalovacím mlékem. Dole se můžete podívat na originální obrázek.

This doll is from Beach Fun series (dolls with flat feet) which I regret a bit because she is very attractive for showing models. I was persuaded to buy her by her quite nice price (179 Kč) and with the shape of her feet she joined Teresa, who has changed her owner already. The doll was dressed in a purple swimsuit and patterned scarf. She also had sunglasses and a "bottle" with sun lotion. Bellow you can see the original of this doll.

Summer
Další panenka ze série Beach Fun, dostala jsem ji od mamky k Vánocům. Jako všechny panenky z téhle série má ploché nohy, ale jelikož zamýšlíme vyrobit víc břišních tanečnic, určitě se bude hodit. Má takový optimistický obličej, i když na můj vkus trochu divný úsměv - líbí se mi spíš panenky se zavřenou pusou.

Another doll from Beach Fun series, I got her for Christmas from my mum. As all the dolls from this series she has flat feet but as we are thinking of making more belly dancers she will come handy. She has an optimistic face but for my taste a bit odd smile - I like dolls rather with closed lips.

Beach Glam Teresa
Tato panenka z roku 2006 patří do Matteláckých experimentů s dalším typem těla - panenky mají sice typ těla s pupíkem, ale trochu jiné proporce - prý to výrobci připadalo ještě přirozenější. Naštěstí toho brzy nechali a vrátili se zase k původním moderním tělům. Já mám panenky s tímto tělem dvě - Teresu a Raquelle - a tvoří se na ně dost špatně, střihy se musí upravovat, panenky mají zase ještě menší prsa a jinak posazená, navíc u mě budí dojem jakési ještě nedospělé slečny, takže se na ně také nehodí všechno.

This doll from 2006 belongs to Mattel experiments with another type of a body - the body is with bellybutton but slightly different proportion - they say it was even more natural. Fortunately they stopped producing such dolls soon and returned to their original modern (bellybutton) body. I have got two dolls with this body - Teresa and Raquelle - and making clothes for them is not so easy, I have to adapt patterns, the dolls have even smaller breasts and overall different body. In addition they seem to me as not completely adult girls so they don't look well in every type of clothes.

Edeline
Tato panenka pochází ze série Barbie a 12 tančících princezen. Edeline je jedna ze starších sesterch, z nichž každá na sobě měla šaty, pasující k jejímu znamení. Tuto panenku jsme koupily s mamkou společně s dvojčaty a Blair, nemohla jsem se pořád rozhodnout, jestli tuto nebo černovlasou Blair (zrzavou už jsem v té době měla Chelseu a zimní typ žádný), až mi mamka řekla, že mi tu druhou zaplatí a bylo rozhodnuto :)

This doll comes from Barbie and 12 Dancing Princesses collection. Edeline is one of the older sisters, each of them had clothes matching her birthstone. We bought this doll together with the twins and Blair, I couldn't decide if I wanted this one or black-haired Blair (I already had ginger Chelsea but no winter type of doll) but my mum told me to take both (and paid for the other) so the decision was eventually easy :)
Blair
Platí o ní totéž, co o Edeline.

The same story as for Edeline.

Celebrating Barbie (50th souvenior doll)
Tato panenka byla vyrobena v r. 2009 k 50. výročí panenky Barbie. Mattel se nechal inspirovat svou původní panenkou, která měla pruhované plavky vcelku, ale tuto panenku trochu zmodernizoval - dal jí tělo s pupíkem, moderní tvář a plavky jsou dvoudílné. Kolem ní jsem obcházela hodně dlouho, zaujal mě její obličej, ale cena byla na můj vkus moc přemrštěná. Dokonce i když ji nakonec podstatně zlevnili, pořád jsem ji nekupovala. Až jsem ji nakonec uviděla s jiným oblečkem u Hanneton na blogu a najednou jsem věděla, že ji chci. Běžela jsem tedy do hračkářství, ale na místě jsem zase zaváhala, třikrát jsem se k ní vracela, nakonec jsem se ale rozhodla, že ještě počkám. Vyřešila to zase mamina, která řekla, že mi ji koupí (myslím, že k svátku).
Na velkém obrázku vidíte srovnání s novou (vlevo) a starou (vpravo) panenkou.

This doll was made in 2009 to 50th anniversary of Barbie doll. Mattel inspired in its original doll in one-piece stripped swimsuit but made this doll in a modern way - bellybutton body, modern face and two-piece swimsuit. I had benn indecisive about this doll for a long time, I like her face but the price was way too high for my taste. Eventually the price was reduced in one of the local toyshops but I still hadn't bought her. Finally I saw her in different clothes on Hanneton's blog and suddenly I knew I wanted her. So I ran to the toyshop but when I was there I started hesitating again, returned to her three times and at the end I decided to wait longer. My mum decided for me - she said she'd buy her (I think it was for my name day).
In the big picture you can see the comparison of the new (left) and the old (right) doll.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Locations of Site Visitors