Pokud máte zájem o některé z našich oblečků, k dispozici je vám Katalog (neustále se upravuje). Nechce-li se vám čekat na zhotovení oblečků na zakázku, většinou najdete oblečky ke koupi tady.

My Scene - My Scene

20. března 2011 v 21:27 |  Moje panenky - My Dolls
Westley
Westley byla moje první My Scene. Hrozně dlouho jsem se těmhle panenkám bránila, protože se mi jejich velká hlava absolutně nelíbila. Až jsem jednou v Praze v Kotvě potkala Westley s úžasnými botičkami a neméně úžasným ksichtíkem, a musela nutně být moje. Co na tom, že nebyla ve slevě. A mám ji opravdu ráda, protože je typově hodně jiná od mých ostatních panenek. Prostě kočka ;) Je ze série Street Style (2006), má na břiše tetování a piercing.

Westley was my first My Scene doll. For very long time I had been refusing these dolls because I had not liked their big heads. But after that I met Westley in Prague (in Kotva department store) - Westley with gorgeous boots and amazing face. And she had to be mine! She didn't have any discount but I didn't mind. I really like her because she is so different from my other dolls. She's a babe :) She is from Street Style (2006) collection and has a tatoo and piercing on her belly.

Masquerade Madness Barbie
Tuto panenku jsem dostala z eBay v chumlu dalších, jen částečně oblečených panenek. Její původ jsem zjistila až na netu. Patří do kolekce Masquerade Madness (2004) a její kostým se jmenuje Butterfly Punk. Její původní oblečení můžete vidět na velkém obrázku. Mě fascinovaly její hodně vlnité vlasy a růžička na krku, hodí se mi do historických šatů cca viktoriánské éry. Spolu s ní patřily do této kolekce ještě Chelsea (Mermaid Diva), Westley (City Kitty), Nolee (Rocker Girl), Delancey (Dream Genie), Kenzie (Disco Derby) a kluci River (Elvis), Hudson (Boxer) a Sutton (Vampire). Podle toho, co jsem viděla na fotkách originálních krabic, měly panenky spoustu doplňků a další oblečky. O ceně raději nepřemýšlím, mě vyšla asi na 50 Kč.

I bought this doll on eBay in a bunch of other, only partially dressed dolls. I found her origin on the Internet. She belongs to Masquerade Madness (2004) collection and her costume is called Butterfly Punk. You can see her original clothes in the big picture. I was fascinated by her wavy hair and a little rose on her neck - she will be good for historical dresses of Victorian era. The other dolls in the same collection: Chelsea (Mermaid Diva), Westley (City Kitty), Nolee (Rocker Girl), Delancey (Dream Genie), Kenzie (Disco Derby) and boys: River (Elvis), Hudson (Boxer) and Sutton (Vampire). According to the pictures of the original boxes the dolls were provided with lots of accessories and also another set of clothes. I'd rather not think of the price, I had this doll (almost naked) for about 50 Kč.

City Stars Chelsea
My Scene v městském stylu v kolekci z r. 2006. Chelsea se mi zalíbila svými mahagonovými vlasy, protože v té době jsem ještě žádnou zrzku neměla (a nutně potřebovala :P). Navíc měla moc pěkné manšestrové kalhoty, které jsem si nechala (většinou originální oblečení z koupených panenek rozdávám nebo prodávám, protože se snažím o vlastní tvorbu a panenky kupuji jen jako modelky, ne jako sběratelský artikl), o botách ani nemluvím, boty My Scene panenek mě vždycky fascinovaly. V této kolekci byly vydané ještě Kennedy, Nolee a Westley.

My Scene in city style in 2006 collection. I liked Chelsea for her mahogany hair because at that time I didn't have any ginger doll (and needed her very much :P). In addition, she had nice cords which I kept (I usually give away or sell the original clothes of dolls I buy because I try my own production of clothes and I buy the dolls only as models, not for collecting purpose), not mention the boots - I was always fascinated by My Scene boots. Another dolls released in this collection were Kennedy, Nolee and Westley.

Boutique Divas/Mall Maniacs/Mall Divas Chelsea
Jedna z panenek, koupených v Praze cestou ze srazíku. Dlouho jsem toužila po "zrzce", právě kvůli jedněm šatičkám, které se moc nehodily na blonďatou panenku, a jelikož jsem je slíbila darovat, už jsem nutně nějakou zrzku potřebovala. Chelsea mi tak trochu učarovala, původně jsem chtěla koupit černošku, takhle jsem se rozhodla pro Chelseu ze série Boutique Divas a ještě Kaylu z Fashion Fever, které obě byly téměř za cenu té černošky (a stejně to byla spíš mulatka, tak co).
Chelsea na sobě měla modré tričko, džínové kraťasy a modrobílé sportovní botky, u sebe ještě tři další páry botek a kšilt. Tato série se také v různých částech světa prodávala i pod jménem Mall Maniacs nebo Mall Divas. Dole se můžete podívat na originální obrázek.

One of the dolls bought in Prague on our way from the meeting. I was longing for some ginger doll for a long time, especially because of one dress which did not fit to the blond doll very much and because I promised I would give it to somebody, I really needed a doll with ginger hair. This Chelsea charmed me a bit, originally I wanted to buy a black doll but eventually I decided for Chelsea - Boutique Divas and Kayla - Fashion Fever. Both of them were almost for the price of the black doll (and the black was not really black, so what).
Chelsea had a blue top, short jeans and blue-and-white sport shoes plus three other pairs of shoes and a visor. This series was also sold under names Mall Maniacs or Mall Divas - depends on the part of the world. Bellow you can see her original look.

Hudson
Když už mám My Scene děvčata, chtělo to k nim také nějakého kluka. Hudsona jsem našla zlevněného asi o 200 Kč, což bylo pro koupi rozhodující. Vůbec se mi tito dívčí kluci nelíbí, ale jsou pěkně klouboví. Až časem jsem zjistila, že se na ně strašně špatně navléká oblečení (právě kvůli těm kloubům). Hudson je ze série My Scene Goes Hollywood z r. 2005 a měl u sebe spoustu filmových doplňků - plakáty, mikrofon, klapku, popcorn...
Ihned po vybalení šel do vany, protože vlasy měl nechutně zaplácané tužidlem. Nedopadl tak špatně :)

Having My Scene girls I wanted also a boy. I found Hundson's price reduced by 200 Kč and this was the reason for buying him. I don't like these girlie boys at all but they are nicely jointed. In time I found out that it's quite a challenge to dress them up (because of their joints). Hudson is from My Scene Goes Hollywood (2005) collection and had lots of film accessories - posters, mic, clapper, popcorn...
Immediately after un-packing he went to the bath because his hair was disgustingly stiffened. He ended up quite nice :)

River
Další z My Scene kluků, tenhle se mi líbí víc než Hudson. Docela mě pobavila jejich jména, která dohromady dávají "River Hudson", což je anglicky "řeka Hudson". River byl v jarní slevě a je z kolekce Club Birthday (2005). Jak už název kolekce napovídá, slavily se narozeniny, podle výrobců to byla Nolee, která slavila šestnáctiny. Do této kolekce kromě Rivera a Nolee patří ještě Barbie, Chelsea, Westley, Hudson a Sutton. River měl u sebe náramek, náhrdelník, sluneční brýle, fotoaparát (asi) a nějaká přáníčka, která se při vybalování někam zatoulala.

Another one of My Scene boys, I like this one more than Hudson. I was amused by their names, together they state "River Hudson". River's price was reduced (spring cleaning maybe) and he belongs to Club Birthday (2005) collection. As the name of this collection hints, there was a birthday celebration - according to the producer it was Nolee's 16th birthday. Besides River and Nolee this collection contains Barbie, Chelsea, Westley, Hudson and Sutton. River had a bracelet, a necklace, sunglasses, a camera (probably) and a couple of cards which were lost during the un-packing process.


Kennedy
Toto je speciální vydání z kolekce Street Art (2009) - se skútrem byla vydaná jen Kennedy. Panenka je kloubová v loktech a kolenech, která se dají ohnout do pravého úhlu. Kupovala jsem ji v tehdy nově otevřeném obchodním centru Futurum u nás v Kolíně, protože jsem žádnou panenku s takhle kloubovýma nohama neměla, zato mám už dlouho koně (i když ne originál od Mattela) a žádná mi na něm pořádně nedržela. Panenka má samozřejmě chrániče i helmu a opravdu se mi líbí její sportovní look.

This is a special edition from Street Art (2009) collection - only Kennedy was released with this bike. The doll is jointed in elbows and knees - possible to bend in a right angle. I bought her in (at that time) newly open shopping mall Futurum in Kolín because I didn't have any doll with such jointed knees. But I've had a horse for a long time (not by Mattel, though) and no doll was sitting well on it. The doll has, of course, protectors and a helmet and I really like her sporty look.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 my scene my scene | 14. srpna 2011 v 14:31 | Reagovat

mam jednu my scene  na kole a nevim z jake je edice.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Locations of Site Visitors