Pokud máte zájem o některé z našich oblečků, k dispozici je vám Katalog (neustále se upravuje). Nechce-li se vám čekat na zhotovení oblečků na zakázku, většinou najdete oblečky ke koupi tady.

Novinky - březen 2011

18. března 2011 v 19:56 |  Novinky - News
Nojo, už zase koukám, že jsem nepsala hrůznou dobu... ale když ono se fakt nic moc nového nedělo. Hodně dlouho nebyly žádné pěkné panenky, u kterých by mi ruka nenápadně směřovala k peněžence, a navíc ta peněženka bývá poslední dobou dost prázdná. Lidi už asi nemají na kurzy angličtiny, a tak s prací je to u mě tenhle školní rok dost ubohé. Sice mám trochu víc času, ale zase nejsou ty papírky s obrázky známých osobností...

Ale abych tu pořád neskuhrala. S kolekcí Barbie Basics mi zase začala cukat ruka. Pravda, když jsem většinu těch panenek uviděla ve skutečnosti, řekla jsem si, že na obrázku byly hezčí. Úplně naopak tomu ale bylo u chlapa - černocha. Ten mi "osobně" úplně učaroval. Při obědě jsem jen tak na půl pusy utrousila, že Mattel konečně přišel s Kenem, co vypadá jako chlap, a rodina se začala zajímat, kde že jsem ho viděla. Vylezlo ze mě, že ve Futuru ho mají, leč stojí 499 kaček. Přítel se mě obratem zeptal, jestli je mám. Což o to, mám, ale to je taky všechno, co mám... Prý si ho mám koupit a přinést účet, že se to pak nějak vyřeší. Vyřešilo, a to ještě před účtem. Večer přítel přišel a dal mi peníze s tím, že to mám na tu panenku. Věřili byste tomu? Já věděla, že mám úžasného přítele, ale až takhle úžasného? :) Takže tohle je můj nový přírůstek:

Má pěkné tělo (což tady není moc vidět), takže se pro něj chystám ušít nějaké plavky nebo trenýrky či něco podobného, abych ho předvedla se vší parádou :D Přítel prohlásil, že vypadá jako Barrack Obama, ale já mu dala jméno Steven, ani nevím, proč, jen tak mě k tomu inspiroval.

V neděli 13. března jsme s mamkou navštívily výstavu Katy a Mony v Praze-Kyjích. Tady musím poděkovat Erice, která echo o výstavě dala na Dámu, a své intuici, která mě přinutila se na Dámu asi po roce nalogovat a kouknout, co je nového. Výstava byla přímo epochální, ono vidět pohromadě asi 150 panenek s člověkem zamává, natožpak, když je všechny vidíte oblečené do historických šatů. Prostě nádhera a já se zase začala stydět, že nejsem schopná pořádně něco historického dokončit, všechno mi tu leží x let rozdělané, hrůza. Přivezla jsem holkám ukázat francouzskou dámu, koneckonců, Katy má největší zásluhu na jejím dokončení, protože bez jejího povzbuzování tady na blogu bych ji možná ani nikdy nedodělala - nejen, že pracovala má vrozená nestálost u jedné věci, ale navíc se objevila spousta dalších peripetií. Erika celou výstavu nafotila a můžete ji vidět na http://www.erica.cz/galerie/vystavy/kyje_km/kyje_km.htm

Teď (neděle 20. března) jsem si trochu hrála s nastavením blogu - nějak jsem cítila, že by to chtělo změnu. Tak se nelekněte a snad je to k lepšímu :)
Navíc se v tom zase hrabu a předělávám články, hlavně u panenek v mé "sbírce" - hodně se totiž za ty roky změnily. Ale časem to snad bude mít hlavu a patu :D

Tento víkend (26-27. března) je zasvěcen generálnímu úklidu sklepa. Chceme si s přítelem koupit kola a nechceme je nechávat ve společné kočárkárně, za prvé máme v našem baráku smutnou zkušenost s kradením věcí ze společných prostor a za druhé je těch kol v kočárkárně nahňahňáno tolik, že než by člověk vyprostil to svoje, venku by se setmělo. Takže řešíme nadlidský úkon - vyprázdnit co nejvíc to jde naši miniaturní kóji (proč se k nejmenšímu bytu dává vždycky nejmenší kóje?!) a do ní nacpat dvě kola... Fíííha! Já fakt netušila, že je tam dalších 6 krabic látek! My se fakt nemusíme bát, že při našich neumělých šicích pokusech něco zkazíme, protože ty látky nezužitkujeme ani do důchodu (mého). Takže letos na srazík nepovezu žádnou panenku (ono stejně není co ukazovat), ale asi tak dva batohy látek... nebo že bych si vzala rovnou krosnu?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Locations of Site Visitors