Pokud máte zájem o některé z našich oblečků, k dispozici je vám Katalog (neustále se upravuje). Nechce-li se vám čekat na zhotovení oblečků na zakázku, většinou najdete oblečky ke koupi tady.

Příležitostné panenky - Occasional Dolls

20. března 2011 v 21:16 |  Moje panenky - My Dolls
Frankie
Mezi modelkami se najdou i pánové, ačkoliv, jakomnoho jiných, na ně celkem nerady šijeme. Holky jsou holt atraktivnější, nicméně občas mě chlapi terorizují, že chtějí také něco na sebe, tak nezbývá, než se do toho dát. Frankie byl původně Frank, mamka mi ho koupila k mé první Barbíně místo Kena - byl o hodně levnější, samozřejmě neznačkový. Trošku mu padá ruka, ale on to zvládá, jen se s ním při oblékání musí šetrně. Dlužno říci, že klasického Kena nemám dones :)
Postupem času se s námi Frankie bohužel rozloučil, materiál na krku se mu začal rozleptávat, a tak odešel do panenčího nebe.

Among the models you can find even men, although, like a lot of others, we don't like sewing for them. Girls are more attractive but sometimes the guys terrorize me because they want something for them too, so I don't have any other choice than start something. Frankie was Frank originally, my mum bought him for my first Barbie instead of Ken - he was much cheaper, of course, no label. He has some problems with one hand but he can manage, only while dressing him up we have to be careful. I have to say that I don't have proper Ken till now :)
In time Frankie unfortunately passed away because the material on his neck started to etch so we sent him into the dolls paradise.

Jiřina
Tato panenka je z kolekce "My Style" - levnější náhražky My Scene od Mattela. Koupila jsem ji hlavně kvůli úžasným botám "bufnám" a kabelce, byla za velmi lidovou cenu 169 Kč. Na krabici se mi nepodařilo dopátrat jména, tak jsem ji pojmenovala po své babičce, protože té by se ten její kukuč určitě líbil.
S touto panenkou jsem se loučila hrozně těžko, ale nakonec musela uvolnit místo jiným. Dostala háčkované šaty s kloboučkem na zahradní slavnost a putovala přes Aukro k nové majitelce.

This doll is from "My Style" collection - it was a cheaper substitution of My Scene by Mattel. I bought her mainly because of super boots and a handbag, she was very cheap - 169 Kč. I couldn't find any name on her box so I started to call her Georgiana, after my grandmother, because she would like her eyes.
It was really very difficult to say goodbye to this doll. But at the end she had to make space for another ones. She got crochetted garden party dress with the hat and through Aukro went to her new owner.

Teresa
První ze série California Beach, kterou přinesla moje mamina s pyšným prohlášením, že byla ve slevě za 179 Kč. Moc se nám líbila a původně jsme si ji chtěly nechat pro sebe, ale pak jsme přemýšlely o originálním dárku pro naši lektorku břišních tanců a usoudily jsme, že je jí docela podobná. Takže jsme vymyslely obleček pro břišní tanečnici (mimochodem vcelku věrnou kopii mého vlastního oblečku) a dárek byl na světě. Takže se na Terku koukám už jenom, když se potím při hodinách.

Our first doll from California Beach series. My mum brought her with a proud announcement that her price was reduced to 179 Kč. We really liked her and originally we wanted to keep her for ourselves. But later we needed a present for our belly dancing teacher and this doll was a bit similar to her. So we made a belly dancer costume (by the way, it was quite realistic copy of my own costume) and there was the present! But I can still see Teresa as I sweat during our lessons.

Tančící dvojčata
Barbie a 12 tančících princezen je film, ve kterém Barbie hraje princeznu Genevieve, sedmou z 12 krásných sester. Sestry žijí se svým otcem - králem - na hradě, který je plný tance. Ale když se k nim nastěhuje králova sestřenice Rowena, všechno se změní - už není žádný tanec a hudba, všude je smutno. Dokáže Barbie se svými sestrami vrátit do hradu radost?
Tyto dvě krásné panenky představují mladší sestry - dvojčata - Hadley a Islu. Byly oblečené do baletních sukýnek a byly doplněny stojánky (jakoby zdobenými drahokamy), na kterých za pomoci jejich majitelek tancují - buď společně, nebo zvlášť (stojánky jsou oddělitelné či spojovatelné dohromady).
Panenky jsme koupily ve slevě, ale i tak stály celkem dost peněz. Myslela jsem, že na ně budu tvořit a pojmu je jako náhražku Skipper, kterou jsem nikdy neměla. Ale za celou dobu jsem na ně nic neudělala, jen mamka zkusila háčkované šatičky. Když přišel jeden z panenkovských úklidů, aby se uvolnilo místo pro nové, šla dvojčata pryč i s ručně uháčkovanými šatičkami - prodala jsem je na Aukru.

The new Barbie movie "Barbie in The 12 Dancing Princesses," casting Barbie as Princess Genevieve is a wonderful movie featuring Barbie as the seventh sister of 12 beautiful princesses who live with their lovable father, the King, in a dance-filled castle. When the King's cousin Rowena comes to live with them everything changes - no dancing, music or fun. Can Barbie and her sisters stop Rowena's treachery and save her father while restoring joy, music and dance back to the castle?
These two beautiful dolls are the younger twins, Hadley and Isla. The twins are dressed in lovely tutus with ornate bodices. Each doll comes with a gem-inspired dancing stand that girls push to spin the doll. They can dance together or individually.
We bought the dolls for a reduced price but still they cost quite a lot of money. I intended to make clothes for them, taking them as a substitution for Skipper which I never had. But I didn't make anything for them, only my mum tried to crochet dresses or them. When one of the dolls cleaning wave came (to make space for new ones) I sold the twins on Aukro, including the crochetted dresses.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 rikki   frankie rikki frankie | E-mail | Web | 21. listopadu 2012 v 8:23 | Reagovat

dobry den  mam moc  rada monster high a  h2o avi

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Locations of Site Visitors