Pokud máte zájem o některé z našich oblečků, k dispozici je vám Katalog (neustále se upravuje). Nechce-li se vám čekat na zhotovení oblečků na zakázku, většinou najdete oblečky ke koupi tady.

Různé levné panenky - Various Cheap Dolls

20. března 2011 v 20:52 |  Moje panenky - My Dolls
Betty
Betty je koupená u Vietnamců, původně to byla princezna Betty, stála něco kolem stovky. Zaujal mě její něžný obličejík (který tady bohužel moc nevynikne), ale hlavně nalepené řasy. Je to jediná panenka s jinými řasami než namalovanými a mám ji moc ráda, už jenom proto, že když ušijeme něco kapku těsnější, ona to vždycky oblékne, protože je extrémně drobná (jak říká můj přítel, anorektická).

Betty was bought in Vietnamese shop, originally as a princess Betty. She cost around 100,-. I was caught by her tender face (unfortunately not very well seen in this photo), but mainly her eye-lashes. It is my only doll with non-painted lashes and I like her very much, also because she is so slim - when we make something a bit narrow it always fits her. She is anorectic, as my boyfriend says.


Lily
Lily je jednou z kolekce "Doris and Sisters". To takhle jednou přišla mamina z bazaru a prohlásila "ty mě asi zabiješ, ale já to musela vzít" a ukázala mi krabici, kde byly čtyři panenky. No, ta krabice měla název "Doris and Sisters on the Rock Concert" a v ní byly čtyři panenky s nápisem MISS a něco k tomu, ale té jedné jméno Doris zůstalo, další byla pojmenována Michelle - obě zrzky, pak tam byla tahle a dostala podle vlasů jméno Lily, a nakonec jedna panenka s růžovými vlasy, kterou jsme pojmenovaly Rose. Takže tohle je Lily a čeká spolu s Rose na svou velkou chvíli - kostým kankánových tanečnic.

Lily is one of four dolls from "Doris and Sisters" collection. My mum came one day from the second hand and said: "you will probably kill me, but I had to take it" and showed me a box with four dolls. Well, the box had written a title "Doris and Sisters on the Rock Concert" and inside there were four dolls with title "MISS something", but I called one of the dolls Doris, the next one was Michelle - both of them ginger-haired, after that there was this one (and got Lily according to her hair) and finally one doll with pink hair who we named Rose. So this is Lily and has been waiting, together with Rose, for her big moment - cancan dancers' costume.

Michelle
Další z Dorisiných sester, je nachlup stejná jako Doris, akorát Doris měla trošku poškozené ucho (tedy spíše maminka jí ho poškodila, když se snažila z ní dostat náušnice či co - uštípla jí ho kleštěmi). Proto se fotí většinou Michelle a Doris zůstává ve skříni, v invalidním důchodu.

Another one from Doris sisters, she is exactly the same as Doris, only Doris had her ear damaged a bit (well, more likely my mum damaged it when she was trying to remove her earrings or whatever - took her a part of it with the pincers). That's why I use mostly Michelle for taking photos and Doris stays in the cupboard, in a disability pension.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Locations of Site Visitors