Pokud máte zájem o některé z našich oblečků, k dispozici je vám Katalog (neustále se upravuje). Nechce-li se vám čekat na zhotovení oblečků na zakázku, většinou najdete oblečky ke koupi tady.

Jarní komplet na vycházku - Spring Walking Outfit

29. května 2011 v 13:52 |  Kostýmky - Suits
Musím se předem omluvit za nízkou kvalitu fotek, ale bylo ošklivo a nebyl čas čekat, až bude lepší počasí, protože se do tohoto oblečku těsně po jeho vytvoření zamilovala kolegyně Julie a hned ho chtěla koupit pro svou dcerku Mirandu.
First, I would like to apologize for a low quality of the pictures but the weather was dull and I did not have time to wait for better weather because my colleague Julie fell in love with this outfit as soon as I finished it. She wanted to buy it immediately for her daughter Miranda.

Komplet se skládá z tunikových šatů, které jsou dělané tak, aby hotový model vypadal jako kombinace sukně a tuniky (sukně se z rubu připojí ve výšce pasu, nechávají se na ni volná oka), pásku, kloboučku a šálu. Vybrala jsem kombinaci tmavě růžové a bílé barvy, bohužel ta růžová na fotce vypadá spíš jako červená. Klobouček je ozdobený koupenými růžičkami (zásoba z e-bay).
The outfit consists of a tunic dress made in such a way that the complete model looks like a combination of a skirt and a tunic (the skirt is crochetted from the waist, joined into the free loops of the wrong side), belt, hat and a shawl. I chose a combination of dark pink and white colour, unfortunately, the pink one looks somehow red-ish in the pictures. The hat is decorated with roses I bought on e-bay.

Tady jsou vidět šaty bez šálu.
Here you can see the dress without the shawl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Locations of Site Visitors