Pokud máte zájem o některé z našich oblečků, k dispozici je vám Katalog (neustále se upravuje). Nechce-li se vám čekat na zhotovení oblečků na zakázku, většinou najdete oblečky ke koupi tady.

Šaty na první ples (1876) - Debutante Ball Gown (1876)

2. června 2011 v 21:12 |  Rozdělané - In Progress
Další šaty podle Paradise, tentokrát č. 49. Poprvé jsem tento model viděla u Eriky, později jsem ho našla ještě u Monky St., a tak jsem chtěla zjistit, jak se to povede mně. Bohužel, jako vždy u větších projektů, i tento stagnuje, nemám prostě výdrž, abych zůstala u jednoho, dokud ho nedodělám, od přírody jsem přelétavý tvor a nechávám spoustu věcí nedodělaných (i když se k nim potom znovu vracím). Ale stejně jako francouzská dáma, doufám, že i tyto šaty se po nějaké době dočkají dokončení (tentokrát mám vlny dost :D).
Another dress according to Paradise, this time No. 49. At first, I saw this model at Erica, later I found it at Monka St. and so I wanted to see how I could manage it. Unfortunately, as always when comes to bigger projects, even this is still in progress because I just don't have such persistance to stay at one model till it's finished. I'm unsteady by nature, leaving a lot of things unfinished (well, later I always return to them). But as well as the French Lay was eventually finished, I hope that even this dress will be finished after a while (this time I have enough material :D).

Původní předloha je tady - The original picture is here:Ale protože se předloh moc nedržím, zvolila jsem poměrně kontrastní kombinaci barev (tmavě modrá na šaty, světle modrá na lemy) a zřejmě si odpustím to háčkované zdobení na živůtku a sukni (jakési vějířky s kytkou uprostřed), protože po uháčkování prvního se mi to nějak vůbec nelíbí (tady to vypadá celkem dobře, ale v reálu se mi to nějak nevede), takže zdobení bude zcela podle mé fantazie. Taky mi ta vlečka vychází nějak moc dlouhá, líbí se mi tak, jak ji mají tady na obrázku, takže ji možná ještě předělám.
But as I don't keep the patterns very much, I chose quite contrast combination of colours (dark blue for the dress, light blue for the trimming and decoration) and I think I won't make the decoration on the bodice and skirt in such way (some sort of fans with a flower inside) because after making the first one I somehow don't like them (in the picture it looks quite well but in reality I can't make it to my satisfaction) so the decorating will be entirely upon my imagination. The train turned out way too long, I like it the way it is in the picture so maybe I'll re-do it.

A teď tedy k mému snažení - And now comes my effort:


Takhle vypadá spodnička, opět jsem zvolila slonovinovou barvu, protože čistě bílou nemám moc ráda. K vybrání právě tohoto modelu mě inspirovala tato panenka, která mi přišla z e-bay společně s hromadou jiných, které mám v plánu obléknout a poslat dál. Ale lokny a růže na krku mi rovnou říkaly, že to chce nějaké šaty z viktoriánské doby, i když ta růže s tou modrou asi moc ladit nebude.
This is underskirt, again I chose ivory colour because I don't like clear white very much. Choosing of the outfit was inspired by exactly this doll which came from e-bay together with a bunch of others I plan to dress up and send further. But the hair and the rose as a necklace told me straight they want a Victorian era dress, even the rose won't probably fit well with the blue colour of the dress.


Takhle vypadá vlečka, zatím nenazdobená. Tady to nevypadá, že je až tak dlouhá, ale poté, co jsem na to navlékla torzo vrchních šatů (zatím nenafoceno), se nějak prodloužila nebo co :D
This is the train, non-decorated so far. Here it doesn't look so long but after I put the torso of an overdress (no pictures yet) it grew somehow up or whatever :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michaela Michaela | E-mail | 31. srpna 2012 v 17:52 | Reagovat

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli by bylo možnost zaslání popisu na tyhle šaty. Děkuji Michaela

2 Tatokalan Tatokalan | 4. října 2012 v 21:07 | Reagovat

[1]: Dobrý den, bohužel ne, protože popis podléhá autorským právům. Je to popis od Paradise a prodává se za 7 USD na http://www.paradisedolls.com

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Locations of Site Visitors