Pokud máte zájem o některé z našich oblečků, k dispozici je vám Katalog (neustále se upravuje). Nechce-li se vám čekat na zhotovení oblečků na zakázku, většinou najdete oblečky ke koupi tady.

Říjen 2011

Říjen 2007, Sekretářka - October 2007, Secretary

15. října 2011 v 7:49 Téma měsíce - The Topic of the Month
Jako vždy, i toto téma jsem vytvořila mnohem později, než bylo vymyšlené, a jako vždy, na blog dávám ještě později (tuším, že ta mezera mezi tématem a tvořením a mezi tvořením a blogem je vždy víc než rok).
Model je háčkovaný a skládá se ze vzorované sukně a ze svetříku s krátkým rukávem a rolákovým límcem. Sukně je na sekretářku celkem odvážná, délka by měla být cca ke kolenům (soudím aspoň podle toho, co vidím ve firmách, kam chodím vyučovat angličtinu). Ale mně se to jako celek líbí takhle, tak holt šéf se bude muset krotit :D
Telefon a notebook jsou, tuším, od My Scene chlapa.

As usual, this topic was made much later than it was developed and, as usual, I am putting it here also much later (I think that the gap between the topic and the creation and between the creation and the blog is more than one year).
The model is crochetted and consists of a patterned skirt and a sweater with short sleeves and turtleneck. The skirt is way too daring for a secretary, I think the length should be somewhere around the knees (taking it according to what I see in the companies where I teach English). But I like it the way it is so the boss has to hold himself back :D
The mobile and the laptop are from My Scene boy, I think.

Locations of Site Visitors